27 Mart 2013 #1710325

Volvo Yanlış Rapor Verildi!

Volvo s40 2011 model aracımı Diyarbakır Akcan otomotiv yetkili servisine götürdüm. Yapılan kontroller sonrası Arka amortisörleri, Ön amortisör üst takozları rotları, Öne ve arka balataları, Alt tablaları değişmesi gerekmektedir." diye rapor verip 3 bin tl kadar masraf çıkardılar. Fakat aracı başka bir özel serviste ve ford yetili servisinde tekrar kontrole soktuğumda her ikisi de aracın raporda belirtilen parçalarının sağlam olduğu belirtildi. Bu durumu Volvo Merkeze bildirdim. Bana verilen cevap: "özel veya başka bir yetkili servisin kontrolü bizim için geçersizdir." denildi. Bu olayı araştırmak için başka bir yetkili servise yönlendirmek yerine örtbas etmeye çalıştılar.

Hüseyin 592 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin09 Nisan 2013

    Ayrıca volvo markasında ehil olmayan dediğiniz fort servisi elazığ ve diyarbakırdaki yetkili servisleriniz yapamadığını yaptı. Her iki Servisinizde Şöför kapısındaki sesi kesemedi. Fort servisi yarım saatte sorunu giderdi. Bence doğudaki servislerinizde çalışanları volvo markası üzerinde eğitseniz iyi olur. Ehil sandığınız şahıslar daha balataları yarılanmamış aracın balatası değişmeli diyorsa, sapasağlam amortisörleri patlak görüyorsa burda bir sorun var demektir.

  • Volvo Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn. Şenkozat, Yetkili Servisimizin verdiği beyan ortada iken , Volvo markası üzerinde ehil olmayan 3. şahısların görüşleri doğrultusunda yorum yapmamız mümkün değildir. farklı bir yetkili servisimizde durumu teyid ettirme seçeneğiniz daima bulunmakta olup bu tercih tamamen sizlerin tercihindedir. Yetkili Servis Listemizi internet sitemizde bulabilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön