Volvo Xc60 2011 Şanzıman Sorunu

Cengiz Cengiz1 ay önce

Merhabalar, Güven veren aile aracı olarak dünyada ismini duyurmuş bir firmanın aracını aldım evet Volvo, araç vites değişikliğinde yerinden oynuyor, Sakarya Volvo yetkili servise götürdüm şanzıman yağı değişecek dedi değiştirdik aynı sorun devam ediyor ve sonuç şanzıman değişimi dediler çok üzüldüm. Volvo firmasına olan inancımı ve güvenimi yitirdim.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 3Yorum

Cevaplar

profile-icon Cengiz 3 hafta önce

Aracım Sakarya akgün yetkili serviste 3 iş günü test ve genel kontrol için bırakıldı, Volvo merkezde mühendislerle istişare yapılmak üzere tespit edilemeyen arıza ile gönderdiler, sizi arayacağız dediler. Servis çıkışında anladım ki 2011 model aracımın arıza kodu olan hatası çözülemiyor, kararımı verdim ve aracımı sattım yani tekrar sokmamak üzere hayatımdan volvoyu çıkardım yazık. Ha bu arada bir hafta olacak arayan soran yok kalın sağlıcakla.

Volvo Logo Volvo 1 ay önce

Değerli müşterimiz, Paylaştığınız geri bildirimler ve ilettiğiniz talepler, size daha iyi hizmet verebilmemiz ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz için çok kıymetli. İlettiğiniz konuyla ilgili tüm incelemeleri gerçekleştirerek en kısa sürede 444 4 858 no'lu Volvo Car Türkiye İletişim Merkezi'miz aracılığıyla sizinle iletişime geçeceğiz ve ilgili birimlere gerekli yönlendirmeyi sağlayacağız. Ek olarak iletmek istediğiniz tüm konular için [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Size ve tüm sevdiklerinize sağlıklı günler dileriz. Volvo Car Turkey

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Anka 1 gün önce  

  Merhaba; aynı sorunla karşı karşıyayım. Acaba size Volvo Türkiye'den geri dönüş sağladılar mı?

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Anka 1 gün önce  

  Teşekkür ederim. Geçmiş olsun o zaman. Merhaba iyi günler iyi bayramlar

  profile-icon Cengiz 1 gün önce  

  Hayır zaten aracı sattım korkulu rüya görmek istemem

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler