19 Şubat 2013 #1642186

Volvo Üretim Hatası Kabul Edilmiyor!

Tüketici hakem heyeti tarafından haklı bulundu iddiam.Şirket kabul etmedi, dava açtık.Yakında duruşmalar başlayacak, iddiamız, aracın üretim hatalı olmasıdır, 6 ay boyunca şirket, sıfır arabamdaki belirtiyi anlayamamıştır. Elimizde araç için çok sayıda servis tutanağı ve müdahale belgesi vardır. Bu süre boyunca, Volvo müşteri sorumlusu K**** hanım, psikolojik analiz yaparak açıklamıştır durumu, S****bey teknik yardımı yapmıştır ama çözülememiştir. En son 'kısa mesafe kullanıcısı' olduğumuz için bu sorunla karşılaştığımız ifade edilmiştir yani kullanıcı olarak uygun değilim Volvo için.Duruşma ve mahkeme sonuçlarını buradan ve diğer sosyal ortamlardan yayınlayacağım.

Ömer 1.003 Okunma

Cevaplar

  • Ömer30 Mart

    Kullanım kılavuzunda açıkça belirtilen durumla (!) ilgili mahkeme karar sonucuna göre, arabanın parasını ödediniz, paşa paşa. Henüz vakit bulamadım, ilgileneceğim daha çok, bu konuyla:-) Gördüğüm, muhatap olduğum en profesyonel şirkettir:-)

  • Ömer02 Ağustos 2016

    Evet, yıllarca süren dava sonuçlandı. Yargıtay tarafından onandı. Araçta 11 adet, güvenlik parametrelerini de içeren fabrika üretim kusuru bulundu. Yargıtaya itiraz ettiler ve reddedildi... .Mahkeme kararı ile, bana sıfır araç parası ödendi ve araç iade edildi... .İsteyen herkese dava sonuçlarını ve bilirkişi raporlarını gönderebilirim. Volvo-Türkiye'ye, şirketin, defolu bir araca asla sahip çıkmamasını ve bu şirkete ne kadar güveneceğinize karar veriniz... .İyi ki Türkiye'min mahkemeleri var... .

  • Volvo Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sn. Şikayetvar Ekibi, aracın kullanım kılavuzunda açıkca belirtilen bir durumu arıza olarak algılayıp dava edilmiş durumdayız. Hukuki süreci devam eden bu konu hakkında şirketimizin daha fazla yorum yapması mümkün değildir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön