12 Kasım 2015

Volvo 2010 Aracımın Sol Ön Koltuk Su Teması Ve Deforme!

2010 Volvo s60 2.0t aracımın sol ön koltuk su teması sonucu deforme oluşmuştur. Koltuk sert bir zemin haline gelip gerilip yırtılma derecesinde deformasyon olmuştur. Aracımı Adana Otokoç firması'na 10.11.2015 tarihinde 08:30 saatinde ki randevum için gittim araç koltuğu incelenip, dışarıdan yaptırın, burada pahalı olur deyip, deforme'nin suçlusu benmişim gibi kendim yaptırmak zorundaymışım. Kardeşim bu bir tek benim aracımda oluşmamış, bununla ilgili birçok şikayet almışsınız, deri koltuk içme suyu ile deformasyona uğrayabiliyor!

Mahmut 4.358 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut18 Kasım 2015

    8. sahibi olduğum 2001 model Mercedes e200 marka aracımda 2014 te kaportasında kapılarında ve sol ön çamurluğunda korozyon oluştu aracı yetkili serviste incelediler Almanya ya yazı gönderildi 22 gün sonra aracıma sıfır yeni kapılar ve çamurluk gönderildi. Korozyona karşı 10 yıl garantili olan aracım 13. senesinde olmasına rağmen yaşanan problemim giderildi Firma var Firma var Şirket var Şirket var Marka var Marka var. Volvo yetkilileri aracı kısa süre içerisinde satılığa çıkartıp göstermiş olduğunuz bu ayıbı hem sosyal medya üzerinde hem de aracın ilan sayfasından belirteceğim ilan numarasını buradan paylaşırım.

  • Mahmut18 Kasım 2015

    Sıvı diye tabir ettiğiniz konu yaşamak için içtiğimiz su dur. Bir insan su içti diye ölürse siz haklısınız sizin tabirinize göre su içen herkesin ölmesi gerekmektedir. İçtiğimiz Su deriye temas etti diye deri deforme oluyorsa sorun sizin kardeşim deri olan her şey su dökülünce bozuluyor olsaydı dünyada deri kullanımı olmazdı sanırım böyle basit bir sorunu çözecek kapasitede bir firma olmadığınızı anlamış olduk ben aracıma sıvı temasını yani içme suyunu aracımın koltuğuna daha önce sıfır alır almaz döksem siz yine sıvı dökülmesi bizi ırgalamaz derdiniz kafanız beyniniz diğer koltuklarada sıvı Su temasında bulunduk ama sadece sag ön koltuk deforme oldu diyorum siz hoş bunu anlasaydınız... ... .

  • Volvo Temsilcisi16 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Garanti sadece imalat ve montajdan kaynaklanan hasarların giderilmesi amacıyla sunulan bir hizmettir. Sizn olayınızda, kendinizin de ifade ettiği gibi, deri üzerine haricen sıvı teması ve zamanında uygun temizleme yöntemleri ile temizlenmemesi sonucu oluşan bir hasardır. Bu tip hasarların giderilmesi ancak ücreti mukabili yapılabilmektedir. Kaldı ki sizin aracınızn dahil olduğu harhangi bir Garanti kapsamı da bulunmamaktadır. Takdir edersiniz ki kolutuğa sıvı dökülmesinin sorumluluğu şirketimze ait değildir. Saygılarımızla, Volvo Car Turkey

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön