01 Mart 2013

Volvo Yazısının Amblem Üzerinden Düşmesi!

2010 model Volvo XC60 sahibiyim. Geçen gün aracımın ön tarafındaki mavi bant şeklindeki Volvo yazısının amblem üzerinden düştüğünü fark ettim. İnternet üzerinde yaptığım incelemede bunun sadece benim başıma gelmiş olmadığını, bir hayli yaygın bir durum olduğunu fark ettim.

Demek ki uygulanan yapıştırıcı bu iş için çok da uygun değilmiş. Benzer şekilde daha araç yeni iken Volvo da ilave koruma yapılmış olmasına rağmen deri koltuklarda başlayan yıpranma da yaygın bir sorun gibi görünüyor.

Tolga 1.140 Okunma

Cevaplar

  • Tolga 26 Haziran 2013

    Tüm kurumsallık idaası bulunan firmaların "müşteri kaybetmektense, para kaybederiz" i motto yapmasını öneririm. Ayrıca üretim, malzeme, kalite vb hatalar elbette olabilir. Ancak firmaların bunun kendi kusuru olduğunu bilmesi, garanti süresi, kullanım hatası vb şeylerin arkasına sığınmadan gereğini yapması, bunu yaparken de müşteriyi sorgulamadan yapması ve maliyetlerine katlanması gerek diye düşünüyorum.

  • Volvo Temsilcisi02 Mart 2013

    Sn. Sümer, zaman zaman beklenmeyen kalite sorunları sektörün doğal bir sürecidir. Bu nedenle zaten garanti sürelerimiz mevcuttur. Volvo logosu konusundaki şikayetiniz yetkili servisimize bildirmeniz halindeseve seve sizlere yardımcı olabileceklerdir. Deri koltuklar ise her deri malzeme gibi bakım gerektiren ürünler. Yılda en az 2 ve güneşin yoğun yaşandığı bölgelerde 4 defa bakım yaptırılması tavsiye edilmektedir. Yine dezamanla oturma yüzeylerinde kırışmaların oluşması, derinin esnek bir malzeme olası gereği ile doğaldır. Deri bakımlarınızı zamanında ve doğru ürnler ile yaptırmış olmanızı belgelemeniz durumunda, aracınızn garanti kapsamı dışında olması halinde dahi bir miktar iyi niyet desteği sunmöuktan mutluluk duayrız. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön