Volvo Sır Küpü!

Hakan F. |

2000 model Volvo S40 1.9 T4 araç satın aldım. Aracın Volvo yetkili servislerinde hiçbir kaydı olmadığından triger set değişimini yaptırmak istedim. Yedek parçayı piyasadan satın almak istediğimde satıcılar parça numarasını öğrenmem gerektiğini söylediler. Ben de Volvo yetkili servisi olan Vocar telefonla arayıp parça numarası sordum. Bana bu bilgiyi veremeyeceklerini çünkü emeğe saygısızlık olduğunu söyledi.

Detayını sorduğumda bana ben burada emeğimi harcayıp size parça numarasını vereceğim ama siz o parçayı dışarıdan satın alacaksınız bu mümkün değil dedi. Şasi numarasını söyleyeceğim ve bilgisayar sisteminden parça numarasını bana söyleyecekti. Bir yaşıma daha girdim. Tebrikler Volvo!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  14:27

  Değerli Müşterimiz,

  yetkişli servise gelmeniz ve parçayı talep etmeniz halinde sizlere seve seve yardımcı olabiiriz. ancak bşkasının temin edeceği bir parça için referans teşkil ederek, sorumluluk almamız mümkün değilidr. Daha satacağı yan sanayi parçanın hangi araca takılabileceğini bilmeyen kurumlardan alışveriş yapmamanızı tavsiye ederiz. Piyasada size bu anlamda daha profesyonel hizmet sunacak şirketler elbette ki mevcuttur.

  Yine de tavsiemiz, triger kayışı değişimi gibi, hayati önem taşıyan işlemleri yetkili servislerimizde, Volvo güvence ve garantisi altında yaptırmanız yönünde olacaktır.

  Saygılarımızla,

  Volvo Car Turkey