24 Ekim 2013

Volvo Serviste Aracıma Hasar Verilmiş!

2012 model Volvo S60 aracım var aracı aldığımız günden beri sürekli sorun yaşamaktayız. Bunu bir kenara bırakıyorum yaklaşık 1 ay önce Diyarbakır'daki Volvo'nun yetkili servisine aracımızı periyodik bakımları yapılması için teslim ettik. Araç serviste servis çalışanları tarafından kaza yapılmış ve tamponun en altından başlayıp kaputa kadar zarar görmüştür.

Servis bize dikkat edilmeden teslim alındığı için aracı öyle teslim etti ertesi gün aracın darbesini görüp hemen servisten kayıtları istedik fakat oyalayıp bir türlü kayıtları vermediler ve bize kayıtlar silinmiş elimizde yok dendi. Bu konu için Volvo genel merkezle iletişime geçtik neyazık ki Volvo bizi madur etti ve aracına sahip çıkmıyor.

Doğuş 2.258 Okunma

Cevaplar

  • Doğuş 07 Kasım 2013

    volvo'nun kendi servisinin yapmış olduğu araç hasarının maddi ve manevi olarak telafisini istiyorum,volvo markasına yakışanı yapmasını ve bu mağduriyetin acilen giderilmesini bekliyorum

  • Volvo Temsilcisi07 Kasım 2013

    Sn. Şikayetvar Ekibi, müşterimizin aracını incelemek üzere Diyarbakır'a saha mühendisimiz yönlendirilmiştir. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd. şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön