12 Şubat 2014

Volvo Servis Hizmet Kusuru

2009 model Volvo C30 marka olan aracım benzini çok yaktığını düşünerek aracın bakımını yapan yetkili servis İstanbul Arkas Otoyu aradım, oradaki yetkili aracın 60 bin bakımında bujilerinin değişmesi gerektiğini ama değişimin gözükmediğini belirtti. Bütün bakımlarının yetkili serviste yapılmış aracın nasıl olur da keyfe keder bir işlem yapılır yada yapıldıysa nasıl gözükmez?

İçim rahat etsin diye Ankara Arkas otoda buji değişimini yaptırdım aracımızı servis kapanırken teslim aldım. Yola çıktığımda bir uğultuyla karşılaştım servise geri götürdüğümde sağ ön porya bilyasının bozuk olduğunu söylediler. Servise verirken bozuk olmayan hiçbir şekilde ses gelmeyen bilya nasıl bozuldu.

Volkan 3.160 Okunma

Cevaplar

 • Volvo Temsilcisi19 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Mercedes'te bizim kullandığımız Çağrı merkezini kullanmakta olup, bizim markamıza hizmet edene aynı çağrı merkezi operatörleri diğer markalara da hizmet etmektedir.. Dolayıosıyla bu sektörün genel uyugulamasıdır. Çağrı merkezi çağrıları karşılar, talepleri alır ve ilgili birime iletir, ilgili birim ise talebe cevap verir ve cevabı yine çağrı merkezi size iletir. Saygılarımızla,

 • Volkan18 Şubat 2014

  Yazık tek kelimeyle yazık volvo gibi bir markaya yazık bizim elimizde volvo ne yapsın yeteneksiz servis elemanları, bilgisiz müsteri hizmetleri, saygısız yöneticiler hiç kimseye tavsiye etmem volvo yu artık. mercedes bmw nin de servislerini düzenlerini bilirim volvo alıp yetkili servisler de sürünmeyin.

 • Volvo Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Call Center'da çalışan arkadaşlarımızn görevi , sizlerden şikayetelri ve talepleri alarak ilgil birime aktarmaktır. teknik bir yetkinlikleri yoktur. 15.02.2014 tarihinde Volvo OtoLine birimimize açtığınız şikayet dosyasına bugü içerisinde cevap verilecektir. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd.Şti.

 • Volkan17 Şubat 2014

  şikayetimi müşteri hizmetleri yetkilleriyle paylaşdım ama arkadaşlarınız bile tecrübesiz c30 model benzinli bi aracın kac km buji deyişimi yapılır bilmiyolar.60 binde deyişmesi gereken buji yetkili servis istanbul arkas otoda deyişmemişdir ve ben 68 bin km kadar bilgisiz şekilde aracıma bindim aracımın motorunun bi hasar aldığını düşünüyorum çünkü aracım fazla yakıt harcıyo mağdur bırakıldım, hemde yetkili servisim tarafından.

 • Volkan13 Şubat 2014

  4444858 de bulunan müşteri temsilcinizle görüştüm. görüştüğüm arkadaşınız volvo marka bir aracın kaç km de, ne bakımı olduğunu dahi bilmiyor sadece şikayetimi alabildi ve sizi arıycaz dedi gelişmeleri burada paylışıcam.... 60 binde bujileri nie değişmedi ? değiştiyse nie tekrar değiştirildi ? yetkili serviste aracıma zarar vermiş olabilirlermi ? volvo için hep güvenilir bi imaj var kafamızda işallah biz türklerin elinde, volvo bile bu kadar dedirtmesiniz...

 • Volvo Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, şikayetlerinizi 4444858 numaralı Volvo OtLine Müşteri İlişkileri Hattına bildirmeniz halinde sizlere hem daha hızlı dönüş yapma imkanı sağlanmış olur hem de şikayetleriniz kayıt altına alınmış olur. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön