03 Ekim 2013

Volvo Servis Aracımın Sorununu Gidermiyor!

Ankara Volan Volvo yetkili sevisine koltukla ilgili kaç defa gittim artık inanın hatırlamıyorum gidiyorum elemanların elinde bir tüp sprey ses geliyor dediğimiz yere sıkıyorlar spreyin etkisi geçince sorun yine aynı. Bir seferinde biraz sesimizi yükselttik beyefendi garantiye yazalım cevap gelsin gerekirse değiştiririz dediler. Daha sonra bakıma gittiğimde sordum benim koltukla ilgili bir cevap geldi mi abi garantici işten ayrıldı. Biz tekrar rapor tutalım denildi tuttular 03.10.213 tarihide gittim verdikleri cevap abi biz ona bir ses kaydı alalım yetkililere gönderelim denildi. 6 aydır ses kaydı alıyorlar herhalde aldıkları ses kaydı ile kaset yapardık. Volvo'ya hiç yakıştıramıyorum bu tarz cevapları.

Tekin 1.057 Okunma

Cevaplar

  • Tekin 07 Ekim 2013

    gittiğim servisteki arkadaşlardan memnunum ama Volvo olarak arabamı da çok seviyorum sorunlarıma rağmen yinede Volvo derim

  • Volvo Temsilcisi04 Ekim 2013

    Sn. Ünal, aracınıza it tarafımıza yapılan bir başvuu bulunmamaktadır. Yetkili Servismizi le irtibat halinde sorunuza en kısa zamanda cevap verilecektir. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön