29 Mart 2014

Volvo Servis Aracımın Arızasını Gideremedi.

Volvo S60 2012 model araba sahibiyim. Arabamın hiçbir şeyi yokken 10.000 bakımda ön düzenini bozdular ve bir daha yapamadılar. Araba bir sağa bir sola çekiyor. Sağ arka koltuk tarafından ses geliyor 4 kez götürdüm yapamadılar. En son götürdüğümde daha 11 aylık arabayı tamir ediş şekilleri ses gelen yere bant yapıştırma yöntemiydi.

Genel merkeze şikayet ettim onlar da tamirinin mümkün olmadığını istersem bantı geri sökebileceklerini söylediler. Bir keresinde ses kapıdan geliyor diye arabanın kapılarını öyle yağlamışlar ki arabanın tüm koltukları yağ içindeydi. ( Bantlama ve yağ görüntüleri mevcut) Tam 6 ayda 4 kez servise çağrıldım, yine yapamadılar ve yardımcı olma gibi bir niyetleri hala yok.

Serdinç 6.785 Okunma

Cevaplar

  • Volvo Temsilcisi31 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, aracınızda var olduğunu iddia ettiğiniz arızalrın tesbiti ve çözümleri için yetkili servisimize davet edilmiş olup, sizlerin bu davete icabet etmenizi beklemekteyiz. Yetkili Servisimize gelerek, arcınızda var oduğunu beyan ettiğiniz arızaların teyid edilmesi halinde , çözüm için gerekli aksiyonların ivedilikle alınacağını teyid ederiz. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön