26 Şubat 2013

Volvo Servis Aracı Kusurlu Teslim Etti!

16. 02 tarihinde Volvo arabamı Mez Cara bakımı için bıraktım. Telefonda 640 TL olarak servis ücreti için 850 TL civarında bir rakam alındı.

Arabayı servisden aldıktan 2 saat kadar sonra araba kısa far arızası vermeye başladı. Bu esnada servis arayarak memnun kalıp , kalmadığıma dair sorular sordu. Durumu anlattım hemen geri döneceklerini söylediler ancak geri dönüş olmadı.

Bir sonraki cumartesi günü tekrar 1 yaşındaki bebeğimle servise gitmek durumunda kaldım. Araba koltuğunun monte edilmesi ricasında da bulundum. 1 saat bekledim emniyet kemeri devre dışı bırakılmış ve araba koltuğu koltuğun üzerine oturtulmuş ve yine 55 TL alındı.

Ayse 530 Okunma

Cevaplar

  • Volvo Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn. Demir, telefon ile aldığınız fiyat teklifinde sadece standart bakım ücreti sunulmuş olup, bakım esnasında değişimi gerekli görülen Buji ve Silecek Süpürgesinin eklenmesi nedeniyle fiyat size ilk sunulan fiyattan farklı oluşmuştur. Bakımdan 2 saat sonra oluşabilecek bir far arızasını, bakım esnasında tesbit etmek teknik olarak imkansızdır. Evinizde buluna herhangi bir aydınlatma ampulünün nezaman kesilerek devre dışı kalacağını bilemeyeceğimiz gibi, araçların bu aynı prensiple çalışan far ampuülünün nezamam kesilerek devre dışı kalacağını bilememekteyiz. Bakım yapıldıktan 2 saat sonra memnuniyet araması esnasında far ile ilgili şikayetiniz dile getirmiş bulunduğunuzda, size döneceğini ifade eden arkadaşımız size bilahare ulaştığında, telefon iletişimi kesilmiş olup tekrar tekrar aramalarına rağmen tarafınıza ulaşılamamıştır. Diğer yandan, arızanın giderilmesi için C.tesi gününe randevu planlandığı bilgisi yine ilgil arkaşımza iletilmiştir. Montajını rica ettiğiniz Çocuk Koltuğu, orjinal Volvo Çocuk koltuğu olmadığından, ilgili arkadaşlarımızın koltuğun montajında hataları olmuş olabilir. hataları telafi etmek istemelerine rağmen vaktinizin olmayışı nedeniyle işlem tamamlanamamıştır. Bu hizmet karşılığında sizden ücret alınmamış olup size fatura edilen 44,45 TL sadece far ampulu ve onun değişim bedeli karşılığıdır. Tüm bu süreçler zarfında yetkili Servis çalışanlarımızın size karşı saygısız veya kusurlu davranışları oldu ise, kendileri adına özürlerimizin kabulünü rica eder, tekrarlanmaması için gereken önelmelerin alınacağını özellikle belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön