Volvo Opsiyon Konulmuş Arabayı Satmış.

Ender K. |

22.01.2015 tarihinde Gaziemir yetkili satıcısından önceden randevu alarak test sürüşü yaptım. Arabayı beğendim. Aksesuarlar ve fiyatta anlaştık ve aracın üzerine opsiyon koyduğunu söyleyen yetkili satıcı, pazar günü aradığımda bana işe yeni girmiş bir arkadaşlarının opsiyonu görmediğini ve hata yaparak aracı sattığını söyledi özür diledi.

Ben de özür dilenmesi gereken kişinin ben değil aracı satın alanın olması gerektiğini söyledim. Müdürüyle konuşacağını bir çözüm üreteceklerini söylediler. Ancak ürettikleri çözüm. Benzer opsiyonlara sahip başka araçlardı. Şunu belirtmeliyim ben Volvo aracımı takasla alacaktım sanırım peşin paraya satıldım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ender K.
  04 Şubat
  22:48

  evet Volvo, bUGÜN dönüş yaptı... henüz ilettikleri teklifte anlaşmış olmamamıza rağmen yaklaşım Volvo ya yakışır niteliktedir... bunca yıllık Volvo ailesinin bir ferdi olarak sorınu çözeceğimize inanıyorum... sonuçlandığında sizlerle paylaşacağım...

 • 04 Şubat
  11:01

  Sayın Şikayetvar Ekibi,

  Müşterimizin yetkili satıcımızla ilgili şikayeti tarafımızda mevcut olup, tarafına müşteri destek hattımız olan Volvo Otoline tarafından dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Volvo Car Turkey