07 Ekim 2013

Volvo LPG'li Aracıma Servis Hizmeti Alamıyorum!

Volvo S40 marka aracımın aküsü bitti değiştirdim. Radyo, teyp ve kalorifer çalışmıyor. Yetkili servis Volcar Altunizadeye götürdüm. Aracınız LPG'li dedi beni kabul etmedi. Hasar kaydı bile açmadı. En azından elektrikten sorumlu usta gelsin dedim, olmaz kusura bakmayın dediler. Sebep dedim burası yerin altı yerin üstünde yetkili servis bulmanız lazım dediler. En azından beni alacak servise yönlendirir misiniz dedim öyle bir yetkili servis yok dediler.

Koskoca devlet TSE damgası vermiş avrupa birliği CE damgası vermiş. Ruhsata işletmişim kanunen yasak birşey yapmamışım beni servise sokmuyorlar. Bana servis hizmeti verilmiyor. Millet hizmet alır beğenmez ben onu bile alamıyorum. Bu işte bir yanlışlık var.

Kadir 1.514 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 10 Ekim 2013

    BÖYLE BİR SAÇMALIK YOK.İSTANBULDAKİ YETKİLİ SERVİSLERİN HEPSİ YERİN ALTINDA.ÇÖZÜM ÜRETMİYORLAR.BANA DESİNKİ GİDİN LPG TANKINI BOŞALTIN,DOLDURMAYIN..GELİN BAKALIM.İÇİ BOŞ LPG DEPOSU OLSA BİLE ALMIYOR.ÇÖZÜM ÜRETMEK İSTEYEN ÜRETİR.BUNLAR BAHANE ÜRETİYOR..21 YY VOLVO MARKASINA VERDİĞİM DEĞER SIFIRLANDI..BU BAHANEYİ BİRDE MAHKEMEDE HAKİME ANLATSINLAR DEVLET NE DİYECEK..KOSKOCA FİRMA AVUKATLARINA SORSUNLAR CEVAPLARINI ALIRLAR..BANA ARAÇ SATIYORSA SERVİS HİZMETİNİ VERMEK ZORUNDA KEYFİMDEN GELMİYORUM ORAYA..21YY DAYIZ BAŞKASI ANLATSA MARKAYI KÖTÜLÜYORLAR DERİM..SANAYİ SANAYİ DOLAŞIYORUM EZİYET BU YAPTIKLARI..

  • Volvo Temsilcisi07 Ekim 2013

    Sn. Mesci, mevcut mevzuat uyarınca, zemin altında faaliyet gösteren servislerin LPG'li araca hizmet etmeleri mümkün değildir. Ayrıca LPD'li araca hizmet edebilecek yetkili servislerin bu doğrultuda eğitimli ve yetkilendirilmiş sorumlu mühendis bulundurma yükümlülükleri bulunmaktadır. LPG dönüşümü Volvo tarafından onaylanan bir işlem olmadığından, Yetkili Servis standartlarımıza bu yönde bir yaptırım getirilmemiştir. İstanbul'da bulunan Yetkil Servis telefolarımız, Internet Sitemizde yayınlanmaktadır. Servislerimize ulaşarak size hizmet etmek isteyen yetkili ervislerimiz sorgulayabilirsiniz. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön