Volvo Herşey Kullanıcı Kaynaklı!

Esra U. |

Hiç değişmeyecekler, tabii sürekli kullanıcı kaynaklı... 2013 model aracım alındığı günden beri şanzıman sorunundan ötürü lak lak ses eşliğinde kullanılıyor. Özel servisler de dahil olmak üzere tüm yetkili servisler "evet araçta bir şey var ama bu bu" biraz zorladığınızda da sözlü olarak söylediklerini asla yazılı vermiyorlar ki davalık olmasınlar.

Tüm servis formlarında sorun giderilmiştir yazıyorlar ben de inatla elle düzeltip hayır giderilemedi diye düzeltiyorum. Fakat o kadar umarsızca ki ne 5000 km de sorun çıkartan sol silecek, ne araç içinden gelen çıtırtı sesleri, ne şanzıman sorunu, ne geri viteste takılı kalan vites kolu, hiçbir şey düzeltilmedi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mart
  09:25

  Değerli Müşterimiz,

  tüm sorularınızn cevabı sizinle yüzyüze yapmış lduğumuz görüşmelerde müteaddit defalar verilmiştir. Arcınızca arıza mevcut değildir. Bu bilgi size her aracızı servise bıraktığınızda test sürüşleri ile teyid edilerek verilmiştir. Son olarak SSH Direktörümüz aracınızı sizinle birlikte test ederek tüm sorularınızı cevaplamıştır. Dışarda korna çalan aracın korna sesi veya yanından geçen Motorsikletiğn Motor sesi neden araç içinde duyulur tazındaki beklentiniz karşılayamacağımızı da o noktada ifade etmiş bulunmaktayız. C segmenti bir araç alıp E segmenti konfor beklentinizin doğru olmadığını yine sizlere defalarca izah edilmiştir.

  Aracınızı iki farklı saha mühendisi, Volvo Car Turkey'in Servis Müdürü ve son olarak SSH Direktörü bizzat inceleyip, test edip , aracınnızın türümün standart örneğine uygun özellikler sergilediğini izah etmişken, halen arcınızda sorun olduğunu ifade etmeniz gerçeklere aykırıdır.

  Araç beklentilerinizi karşılamıyor olabilir, bu düşüncenizi saygıyla karşılarız ancak beklentilerimizi karşılamaması sorunlu bir araç olduğu anlamına gelmemektedir. Bu aşamada çözüm, C segmenti yerine daha üst segmentlerde araç alarak, beklentiniz olan konfor seviyesine ulaşmanız yönünde olacaktır.

  Saygılarımızla,

  Volvo Car Turkey

 • Esra U.
  14 Mart
  17:24

  Değerli Volvo ekibi, doğru çünkü diğer başlıklı mesaj sayfanın internet sorunundan dolayı eror vermesi sebebiyle tamamlanamadan yayına girmiştir. o nedenle diğer şikayetin dikkate alınmaması sonu 44 ile biten şikayetimin dikkate alınmasını talep ediyorum.

  Ve size soruyorum; tüm V40'larda bu sorunlar var mı? Yoksa manuel vitesli v40'larda mı bu sorun var?
  Ayrıca sıfır bir aracın şanzımanı neden indirilmek istenir diye sorduğumda yetkili servislerdeki arkadaşlarınız ayıplı mal statüsünde ise bu yapılır cevabı verdikleri için çok şaşırmıştım. Bu paraya bu kalite beklemediğim bir sonuç dediğimde ise " bu budur" cevabını verdiler. ISrarla o düzeldi bu düzeldi ses giderildi diye yazdıkları servis formlarında hiçbireyin düzelmediğini yazmama rağmen kendileri öyle istiyor diye inanacak değilim. Satış sonrası müdürleri de benim yazdığım şikayet raporunu okuyup 1 ay içinde ilgileneceğiz diye imzalamıştır. Ne gelen var ne arayan ne de soran... Şikayetlerim ise aynen devam...

 • 14 Mart
  17:15

  Değerli şikayetvar ekibi,

  Bu müşterimizin mükerrer bir şikayeti olup, aynı içerikli farklı başlıklı şikayetine cevap verilmiştir.

  Saygılarımızla

  Volvo Car Turkey