Volvo Fatura Kesilmiyor!

Mehmet İ. |

Volvo'nun ilgisizliği ve vurdum duymazlığından bıktım bir önceki şikayetimle de alakalı olarak 21.12.2012 tarihinde ödemiş olduğum 1706.18 tl nin faturasını hala alamadım. Arkadaşlar ısrarla indirim yapalım diyorlar ama ben indirim istemiyorum .Hatalarını kabul edeceklerine indirim teklif ediyorlar arabayı alırken de yaptıkları bir hata yüzünden gene indirim talep etmişlerdi.

Hayatta her şey para değil sayın Volvo yetkilileri şu faturamı kestirin bitsin artık bu ızdırap sızden bişey beklemiyorum arabayı satıyorum gerekirse bakımlarını sanayide yaptırırım.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet İ.
  05 Mart
  16:08

  Beni sizden sonra arayan soran olmadı.Cuma günü hesap nolarımı illegal bulup hesabıma para yatırmışlar. Ben size telefonda da ne yapmaları gerektiğini söylemiştim.Siz, benden sonra sizi arayacaklar demiştiniz o günden beri arayan yok sadece metozori hesabıma para yatırıyorlar. Artık kasti yapıldığını düşünmekteyim. Sizden tek ricam para pul istemiyorum benden alınan para kadar bana faturamı kestirin yeter. Ben zaten bundan sonrası için volvo ile ilgili kararımı vermişim.

 • 27 Şubat
  09:35

  Sn Işık,

  dün sizinle yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde teyid ettiğimiz gibi, bakım ile ilgili olan tutar tarafınıza iade edilecektir. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Vlvo Otomobil Tic. ltd. şti.