03 Ekim 2013

Volvo Aracımın Şanzıman Sorunu Devam Ediyor!

Yıl 08.2011 Volvo S 60 D3 bir aldım. Yakıt çok yakıyor diye servise gittim. İlk bakımdan sonra düşecek dediler aldığımda 9.2 ortalama şuan 9 litre düşecek diye bekliyoruz. Araç 50.000 km oldu asıl sorun o zaman başlıyormuş bizim haberimiz yok şanzıman ısındı mı D-R'ye aldığınızda öyle bir vuruntu yapıyor ki o biçim. Servise gittik şanzıman beyni arızalı dediler bir müddet bekledik geldi değişti sonra sonrası yine aynı sorun. Bu sefer şanzumanı komple değiştirdiler. 12.000 km kullandım sorun gene aynı şanzımanda vuruntu devam. Aynı arızadan dolayı belki 10 defa servise gittim.

Tekin 2.906 Okunma

Cevaplar

 • Tekin 27 Şubat 2014

  evet maalesef zorda olsa hatayı kabul edip 3. şanzımanı da taktınız ama sorunum yine aynı anlamadığım konu takıldığı gün nasıl oluyorda vuruntu yapıyor anlamış değilim şimdi ne olacak servis getir arabayı bynini değiştirelim diyor daha önce değişti bu beyin sayın yetkili benim arabamda benim bilmediğim genel bir sorunmu var ben sıkıldım bu araçtan artık lütfen bana bir çözüm üretin servise gidipgelmekten işlerim okadar aksıyorki sizden rica ediyorum benim sorunumu çözün

 • Tekin 22 Ekim 2013

  evet araçlarımızda sorun olmadığını belirten Volvo yetkilileri sorunum devam ediyor ve siz sorun yok diyorsunuz ve bir taraftan sayın ali osman çetin beyin sorun yok dediğiniz aracı artık geri alıp parasınımı iade ettiniz veyahut arabayımı değiştirdiniz bilemiyorum arkadaşın sorunu çözülmüş acaba nasıl çözüldü ? sayın yetkili ben aracımı seviyor ve aracımdaki sorunun bir şekilde çözülmesini istiyorum keyifle bineceğim araca gerçekten 1 yıldır keyifsiz biniyorum

 • Tekin 03 Ekim 2013

  sayın yetkili sorunda bu zaten zaman zaman yaptığı için sorun peki sorun yoktu neden benim şanzumanım değişti neden aracımın serviskayıtlarında şanzuman arızası kaydına geçti sayın yetkili bugün serviste idim aynı aracı kullanan 2 kişiye sordum ve şuana kadar böylebir şanzumanda vuruntu olyının olmadığını belirttiler sanırım bu bem şanzuman özel?

 • Volvo Temsilcisi03 Ekim 2013

  Sn. Tekin, Satışsonrası Hiz. Direktörümüzün şahsen sizin nezatretinizde yapmış olduğu testlerde herhangi bir arıza bulgusuna rastlanmadığı tarafınıza gösterilmiş ve teyid edilmiştir. Hidrolik kavramalar zamana zaman ortam koşullarına bağlı anlık tepkiler verebiirler. Bu bir arıza belirtisi değil, ortam ve kullanım koşullarına bağlı anlık tepkilerdir. Aracınızda giderilmesi gereken ve arcınızı güvenli kullanımdan alıkoyan herhangi bir arıza mevcut değildir. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön