17 Haziran 2013

Volvo Aracımın Konsolunda Pas Lekesi Var!

Volvo S40 2011 42.000 km otomobilimin ön orta konsolunda pas lekeleri ortaya çıktı, yetkili servis inceledi ve fotoğraflarını çekerek merkeze gönderdi 1 hafta sonra aradılar merkezden gelen cevap olumsuzdu, nedeni hakkında bende Volvo müşteri ilişkilerine başvuru yaptığım halde geri dönüş olmadı. Volvo otomobil Türkiye müşteri memnuniyeti açısından sınıfta kalmıştır. Çok ilgisiz bir yönetim anlayışı.

Volvo markasının bu şekilde temsil edilmesi gerçekten çok üzücü ve düşündürücü, Volvo acaba eski Volvo değil mi artık şüphelerim var, gerekirse İsveç merkezle de sorunu paylaşacağım. Yetkililerin biran evvel sorunun çözülmesi için gerekeni yapmalarını bekliyorum.

Cemal 654 Okunma

Cevaplar

 • Cemal 17 Temmuz 2013

  Sayın Volvolİne yetkilisi, Aracımın ön konsolundaki (alüminyum) paslanmaları inceleyerek dış kaynaklı deformasyon olduğunu örneğin, temizlik esnasında kullanılan maddelerin içerdiği kimyasallar ile alüminyumun verdiği tepkime sonucu benim arabamda görüldüğünü söz konusu durumun aynı donanımdaki araçlarda tespit edilmediği tespitini yapmışsınız ve bu bağlamda üretim kaynaklı herhanbir sorun olmadığından garanti kapsamında işlem yapılması talebimi olumlu değerlendiremediğinizi bildirmişsiniz.Tüm benim donanımındaki volvo sahipleride inanıyorumki benim gibi arabasını temizletmek için standart olarak AVM'lerdeki veya başkabir yıkama firmasına aracını temizletmekte ve aynı kimyasallara maruz kalmaktadırlar bu durumun sadece benim arabamla sınırlı kalmayacağını düşünüyor ve kalite anlayışınızın en ucuz arabada dahi görülemeyecek bir hata ile karşı karşıya olduğunu üzülerek bildirmek durumunda kalıyorum.Bu konuda yurt dışındaki merkezinizlede görüşmek durumunda kalacağım onların tespitlerinide öğrenmek istiyorum bilgilerinize Saygılarımla

 • Volvo Temsilcisi17 Temmuz 2013

  Sayın Yetkili, Musterimizin Sikayetvar'da kayıtlı bulunan e-mail adresine yeniden gönderim yapılmıştır. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd. Şti.

 • Cemal 16 Temmuz 2013

  Sayın yetkili, Gereken cevap tarafıma e-posta yolu ile ulaşmamıştır,cevabınızın ne olduğunu buradan açıklamınızı rica ederim. Saygılarımla.

 • Volvo Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Sayın Yetkili, Musterimiz sikayetini 05.05.2013'te ilgili fotograf ile tekrardan paylasmistir ve gereken cevap tarafına e-posta yolu ile 11.06.2013'te iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön