Volvo Aracımın Kliması Arızalı!

Arda D. |

2 hafta önce arabamın klimasının çalışmadığını fark ettim. En son nisan ayında sadece klima için arabam bakıma girmişti. Geçen hafta Volvo Carsın müşteri hizmetlerine mail yolu ile temasa geçtim ama kimse geri dönmedi 2 gün sonra 3 defa aradım birisine bağlayacağız deyip hemen her seferinde 2 dakika bekledim.

Daha sonra herhalde hanım efendi olduğunu tahmin ettiğim biri kısık ve bozuk sesle Arkas otodan birisinin bana geri döneceğini söyledi. 10 gündür kimse geri dönmedi. Arabamı 4. kez tamir etsinler yada arabamın parasını versinler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arda D.
  04 Şubat
  23:23

  Sizin ilgisizliğinizden dolayı volvo arabamı sattım daha hala tanıtım broşürü gönderiyorsunuz. daha ne diyeyim.

 • Arda D.
  03 Kasım
  16:17

  volvo alanlar allha emanet. yetkilerden hiç bir şey beklemeyin. neyaprasan yap bana ne mantığı var.

 • Arda D.
  03 Kasım
  16:13

  kendileri ile görüştüğümde kiminle temas edip arabamı satabileceği söylediler. hiç bir şekilde volvo müştersi olarak kalmam için hiç bir teşebbüsde bulunmadılr. bende arabamı sattım ve kimseye volvo yu tavsiye etmiyorum ve volvo aacakları başka marka almalrı konusunda gereğeinden fazla uğraşıyorum

 • 12 Temmuz
  10:21

  Sayın Yetkili,

  Müşterimizin 2008 model aracını 2.el olarak satabilmek için belirtmiş oldugu talebine istinaden gereken bilgiler tarafıyla 02.07.2013 tarihinde paylasilmis olup, aynı tarihte yetkili satıcımız ile gerekli iletisim saglanip yonlendirme yapilmistir. Musterimizle en son 09.07.2013 tarihinde e-posta yolu ile gerceklestirmis oldugumuz gorusmelerde tarafıyla kontak kişi bilgileri tekrardan paylasilmistir.
  Müşterimiz aracını satmaktan vazgecip onarımını tercih ediyor ise, yetkili servislerimizden randevu alarak gereken işlemleri yaptırabilecegini iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Volvo Otomobil Tic. Ltd. Şti