23 Ekim 2013

Volvo Aracımın Garanti Süresi!

2011 model aracımın garantisini, kendi garanti süresi bitmemesine rağmen uzattırmıştım. Geçenlerde ise kapı kilidiyle alakalı bir sorun oluştu ve kapı kilitlenemez hale geldi. Aracı servise götürdüğümde uzatılmış garanti kapsamında olduğu, bakımlarının zamanında yapılmadığı ileri sürülerek oldukça elzem olan kapı kilidi tamiri garanti kapsamına girmediği söylendi.

Kapının hiç kilitlenmediğini ve iple bağladığımızı düşünürsek mecburen tamiri gerçekleştirmek zorunda kaldık. Ayrıca servis görevlisi uzatılmış garantinin bir sigorta şirketi vasıtası ile olduğunu Volvo'nun kendi garantisi olsaydı böyle bir durumun oluşmayacağını söyledi. Şikayetimi Volvo Otolinea ilettiğim halde geri dönüş yapılmadı.

Mehmet 2.094 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 24 Ekim 2013

    Bütün bakımlar zamanında ve servisinde yapılmıştır. Uydurma gerekçelerle garantinin reddedilmesi kabul edilemez. Bu Volvo güvencesine ve Koç servislerine yakışmayan bir davranıştır. Konu için yasal süreç başlatılacaktır.

  • Volvo Temsilcisi23 Ekim 2013

    Sn. Ağaca, 3. yıl uzatılmış Volvo OtoGaranti Hizmeti size sunulmuş ilave bir hizmet olup, geçerli olabilmesi için bakımlarının zamanında ve yetkili servislerde yapılması gerekmektedir. Tüm bu ve daha detaylı bilgileri aracınız ile birlikte verilmiş olması gereken Volvo OtoGaranti Kitapçığında belirtilmektedir. Aracınızın bakımları düzenli olarak yapılmadığından 3. Yıl uzatılmış Garanti Hakkınız bulunmamaktadır. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic.ç Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön