31 Mayıs 2013

Volvo Aracımın Enjektörlerinin Sorunu Giderilmiyor!

Volvo 2011 model d2 aracımı sıfır aldım. Aracımdan sorun eksik olmadı fakat çözüldü. Yaklaşık 1 yıldır aracın enjektörlerinden çıtçıt diye ses geliyor.4/5 kere aynı şikayetten götürdüğüm aracıma güncelleme yapılıyor sorun geçiyor 3 gün sonra tekrar aynı ses başlıyor. Ben bıktım götürmekten. Serviste ustayla beraber teste çıktık evet ses geliyor dendi. Enjektörlerimi aynı şikayetten 3 defadan fazla olduğu için yenisiyle değiştirin dedim. Bilgisayara bağladıklarında arıza kaydı çıkmadığı için değiştiremeyeceklerini söylediler. Yine ses geliyor ve ben artık baktığım için gitmiyorum gidince güncelleme yapıp gönderiyorlar . Yakıt tankında dalga kıran olmayan tek araç volvo heralde.

Özcan 739 Okunma

Cevaplar

  • Özcan 26 Haziran 2013

    sürekli güncelleme yapılıp gönderiliyor.2 gün iyi üçüncü günde sorunlarım yine başlıyor.servisinizin sorunu giderebileceğini bilsem yine gideceğim.fakat sorunlarım sürekli tekrarlıyor.sorunlarımı servis halledebilseydi buraya şikayet yazmazdım zaten.

  • Volvo Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sn. Çimen 18.04.2013 tarihinden sonra yetkili servisimize giriş kaydınız bulunmamaktadır. Şikayetinizin devam etmesi halinde yetkili servismize müracaat etmenizi ve çözümün Yetkili Servisimiz tarafından sunulmasını önemle rica ederiz. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön