06 Ocak 2014

Volvo Aracımın Döşeme ve Lastik Sorunu Var!

Aracım Volvo s-80 drive otomatik 2012 model 22 bin km. Araçtan genel şikayetimi yazmak istiyorum öncelikle. Aracın içerisinde ki ses oranı motor asvalt vs. fiyatına göre çok üzücü. 15 bin km silecek lastikleri yırtıldı. 20 bin km fabrika lastikleri güvenli diş kalınlığının altına indi fazlaca
tamponlarda en ufak sürtme de boyalar atıyor korkuyoruz yıkatırken.

Bagaj iç kaplaması vasatında altında çok kötü. Biz bu araç şahsımıza ait ikinci Volvo'dur. Diğeri S-60 2.0t sport modelidir. 2010 model aracımızdan çok memnun olduğumuzdan dolayı birde sıfırını almış bulunduk.

Gürkan 2.436 Okunma

Cevaplar

  • Volvo Temsilcisi06 Ocak 2014

    Sn. Ünal, silecek lastiği ve araç lastikleri kullanıma bağlı aşınan parçalar olup beliri bir km ömür biçmek mümkün değildir. Aracın ses yalıtımından beklentinizin karşılanıp karşılanmadığını test sürüşü esnasında anlamanız gayet mümkün olmakla birlikte, alım aşamasında genellikle dikat edilmeyen hususlar daha sonra şikayet konusu olabiliyor. Aracınızn aynı özellikte bir başka S80 D2 ile test etmenizi ve sizin araçtaki ses düzeyi ile karşılaştırılmasını tavsiye ederim. Bagaj içi kaplaması satış anında gözle görünebilen bir unsur olup, kalitesi konusundaki tereddütlerinizi satınalma sürecinde belritmeniz menfatinize olabilirdi. Tampon ve aracın dış yüzeyinde bulunan boyalar sert cisimler tarafından çizilirse, yapıları gereği zarar görebilirler. Bunun üretim veya montaj kalitesi ile ilgisi bulunmayıp, kullanıma ve çevre şartlarına bağlı doğal sonuçlar olarak algılamanızı rica ederiz. saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd.Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön