Volvo Aracımın Deposundan Ses Geliyor!

Kenan Ö. |

2012 s 60 aracımın yakıtı yarım deponun üstünde olduğunda rahatsız edici bir çalkalanma sesi ve kalkışta vurma sesi geliyor. Şikayetimi dalgakıran olmadığı için ses yapmaktadır ve bunu sorun olarak görmemekteyiz, yeni üretilenlere de koymayacağız diye cevapladılar. Kocaman depoya dalga kıran konmaması sorun değilmiş. Sadece ben değil diğer yolcular da rahatsız olmaktadır. O kadar para verdim dolu depo dolaşamıyorum. Test sürüşü sırasında depolar dolu olmadığı için önceden anlamam mümkün değildi. Daha önce de büyük depolu arabam oldu sorun olmamıştı.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan Ö.
  19 Mart
  08:54

  Sayın şikayetvar yetkilisi, bana gönderdiklerini maili aynen yazıyorum

  ''Sayın Kenan Özkan,
  xxxxx şasi numaralı aracınız için yaptığınız başvuraya istinaden kısaca açıklama yapmak isteriz.
  S60 model araçlarımızda yakıt deposu içerisinde dalga kıran bulunmamaktadır. Bu durumda ozellikle yarım deponun uzerinde yakıt bulundugu durumlarda depo icerisinde çalkalanma oluşturmaktadır. Bu çalkalanmada elbetteki ses yaratmaktadır ve bazı müşterilerimiz bu durumdan şikayetçi olabilmektedirler. Ancak bu durumun bir sorun olarak degerlendirilmesi mümkün degildir. Eğerki sorun olmuş olsaydı, bir çözümü bulunması gerekirdi, ancak bu konuda mevcut veya üretilebilecek bir çözüm bulunmamaktadır, çünkü yakıt deposunun dizaynı bu şekildedir.
  Bununla ilgili bizim yapabilecegimiz ve yapmış olduğumuz şey İsveç dizayn departmanına bu durumdan rahatsız olan müşterilerimizin bulundugunu bildirmek ve bu konuda bir dizayn değişikligine gidilip gidilemeyecegini sormak olmuştur. İsvec'ten de tarafımıza bir degisiklik olmayacagi yönünde bilgi ulasmistir.
  Bilgilerinize sunar, ürün ve hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederi

 • 13 Mart
  19:41

  Sayın Yetkili,

  Musterimiz sikayetini tarafımıza ilettiginde kendisine gerekli ve detayli tum aciklamalari 28.02.2013 tarihinde yapmış bulunmaktayiz. Bu konuya dair kendisiyle paylastigimiz detaylar disinda paylasilacak baska bir cevabımız bulunmamaktadir.

  Saygılarımızla,

  Volvo Otomobil Tic. Ltd. Şti.