Volvo Aracımın Baskı Balatası Arızalı!

Özcan Ç. |

Aracım 34.000 KM'de debriyaj merkezini dağıttı. Bundan dolayı her tarafı hidrolik olan baskı ve balata mı değiştireceklerini söylediler. Garantide olmasına rağmen bende 1.057 TL para aldılar. Sizin garantide olan parçanız bana bu hasarı verdi desem de garanti dışı diye mazeret uydurup parasını benden aldılar. Bütün servis kayıt fişlerim ile tüketici haklarına gideceğim.

5 enjektör arızası ve iki baskı balata hatası 2 yıl içinde tekrarlamıştır. Hala'da bir çözüm bulunamadı. Sizin sorunlu parçanız yüzünden niye para ödüyorum dedim susup kaldılar. Cevap bile veremediler. Volvo gibi bir markaya yakışmadı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan Ç.
  09 Aralık
  16:00

  Sizden hiçbir talebim yok artık.Aracımı servisinizin ilgisizliği,umursamazlığı,çözüm odaklı değil sorun yaratıcı yaklaşımı ve pahallılığı yüzünden SATTIM. Bir daha görüşmemek dileğiyle size hayırlı işler diliyorum.

 • 09 Aralık
  14:14

  Sn. Çimen,

  talep ve şikayetlerinizi 4444858 numaralı Volvo OtoLine müşteri Hizmetleri hattımıza bildirmeniz halinde yardımcı olabileceğimiz hususlar hakkında sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyarız,

  Saygılarımzıla,

  Volvo Otomobil Tic. Ltd.Şti.