Volvo Aracımın Arızası Garanti Kapsamında Onarılmıyor!

Mithat G. |

XC70 Volvo aldım iç dikiz aynada kararma ve bozulmalar oldu, kapı cam motoru arızalandı. Aracı 8 bin, 19 bin ve 32 bin km'lerde servise götürdüm 32 bin bakımında diskler çizildi dendi değiştirdiler 2000 TL ödedim. Aynayı ve cam motorunu söyledim servis kayıtlarında böyle bir şikayet belirtilmemiş ve aracın 2 yıl garantisi 2 hafta önce dolduğu için bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Aracın 2+1 yıl garantisi olduğunu söylemişlerdi. 30 bin değil 32 binde bakıma getirdiğim için bundan yararlanamazsınız dendi. Şuan 250 bin TL'ye satılan bir araca verilen hizmet bu.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mithat G.
  24 Ekim
  19:16

  2 kez Volvo aldım ama bir daha bu hataya düşmeyecğim

 • Mithat G.
  08 Ekim
  19:23

  yukarıda yazdığım şikayetler Volvo Otoline müşteri lişkileri hattınıza yaptım onlarda servisle aynı şeyleri söyledi ayrıca Volvo isveçe de şikayetlerimi ilettim , geçen hafta bir iş için Toronto daydım özellikle volvoya uğradım başıma gelenleri anlattım bana Canada da bu tür arızaları 5 yıla kadar ücretsiz çözdüklerini söylediler

 • 07 Ekim
  12:22

  Sn. Güran,

  şikayetlerinizi bu portl yerine Volvo Otoline müşteri lişkileri hattımıza yapmanız halinde daha hızlı çözüm alabilirsiniz. Konuyu araştırıp size müşteri ilişkileri departmanımız vasıtasıyla dönüş sağlayacağız.

  Saygılarımızla,

  Volvo Otomobil Tic. Ltd. Şti.