Volvo Araç Güvenliği, Açılmayan Airbag!

Uğur Ç. |

2011 model Volvo s40 aracım kaza sonucu torpido hava yastığı açılmış olup aynı esnada açılması gereken direksiyon hava yastığım açılmamıştır. Ben bu araca can güvenliğim için para veriyorum. Nasıl bir vizyon ve bir misyon algılayamadım? Hukuki süreci bugün başlattım.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ç.
  04 Mayıs
  16:15

  Şikayetim için tabi ki sizin ile iletişime geçtim.
  Fakat Böyle bir süreç için inceleme ekibinizin geleceğini ibraz ettiniz.
  Benim Aracım Kasko firması tarafında Pert-Total işlemine tabi tutulmuştur. Aracım Kasko firması tarafından şuanki Florya- Mez car dan çekilmek isteniyor. Ve sizin gibi bir firma çekilirse inceleme yapamayız diyor. Kasko şirketide çekmezsem paranı vermem diyor. Şimdi benim buradaki bu entrikalı durum nedeni ile araçsız kalmam ödememi alamadığım için araç kiralayıp yaşamımı sürdürme masrafımı kim karşılayacak? Ben sırf siz inceleyeceksiniz diye kasko şirketi ile anlaşmayı imzalamadım hala. Ve her gün arayıp sizden lütfen işlemleri hızlandırın diye rica etmekten yoruldum. Sizde biraz empati yapıp kale alınır hamleler yapsanız tüketici olarak çok memnun kalacağım. Prestijli bir firma olarak görülen Volvo ya pek yakışır hamle değil bunlar. Gereğinin tarafınızca hızlı bir şekilde yapılmasını arz ediyorum. Can güvenliğinden bahsediyoruz. Durup dururken yanan bir arıza lambası değil... .
  Saygılar.

 • 04 Mayıs
  09:25

  Değerli Müşterimiz,

  talep ve şikayetlerinizi 444 4 858 numaralı Müşteri ilişikileri hattımıza iletmeniz halinde sizlere daha hızlı yardımcı olabilmekteyiz.

  Saygılarımla,

  Volvo Car Turkey