25 Haziran 2014

Volvo 2013 S80 Şanzıman 15 Günde Değişiyor.

100.000 TL'nin üzerinde bir ücret ödeyerek satın aldığım Volvo S 80 aracım şanzıman problemi sebebiyle 15 gün serviste kalacak ve bu süre zarfında ikame araç verilmeyecek. Yani yüz binin üzerinde para ver, araç fabrika hatası yüzünden bozulsun sen 15 gün arabasız kal ve sonra Volvo markasından memnuniyet duy.

Türkiye'de araç satıyorsunuz ama aracın arızasını giderecek yedek parçayı İsviçre'den tedarik ediyorsunuz ve bu hata yüzünden ben 15 gün arabasız kalıyorum. Bu konuda da ne servisten ne Volvo line'den herhangi bir iyi niyet göremiyorum. Volvo'yu tercih ettiğim için pişman olmak üzereyim.

Mustafa 8.687 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 01 Temmuz 2014

    ve bugün. Volvo tarafıma bir kiralama şirketi aracılığı ile araç tahsis etti. Sağlık olsun buna da şükür.

  • Volvo Temsilcisi30 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Volvo OtoLİne vasıtası ile sizlere cevap verilmiş olduğu kayıtlarımızda mevcuttur. Bu poprtal Volvo Türkiye tarafından düzenli olarak takip edilen bir portal değildir. Şikayet ve taleplerinizi Volvo OtoLİne vasıtası ile yapmanız halinde daha hızlı cevap ve çözümlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Volvo Otomobil Tic. Ltd.Şti.

  • Mustafa 29 Haziran 2014

    şikayetimle alakalı Volvo firmasının her hangi bir kademesinde her hangi bir şekilde geri dönüş yapılmamıştır. Aracım hala servis dışında açık alanda bekletilmektedir. Yani ne sorunun çözümüne yönelik ne de ikame araç talebime yönelik bir cevap bulabilmiş değilim.Son sorudaki cevabıma ilaveten, aile fertlerimin kullandığı diğer iki volvo aracını dahi en kısa sürede elden çıkarmayı, bir daha da volvo'nun her hangi bir ürününü kullanmamayı düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön