Volkswagen'in Yol Yardım Hizmeti Sorunu.

Hasan T. |

Feribot içinde arızalanarak kalan arabayı iterek çıkardık. Gece tam 24:00'de aradım. Çekici 30-45 dakika içinde gelir denildi. Tabii ki gelmedi. 01:05'te aradım. Daha büyük ve ahtapotlu dediği başka bir çekici gönderildiğini ve 1-1.5 saat süreceğini söylediler. Neyle çekeceklerse çekmelerini, detayların beni ilgilendirmediğini söyledim. Telefonu yüzüme kapattı ve daha sonraki aramalarımda da hep meşgule aldı.

Sonuç olarak bildiğimiz, sıradan küçük bir çekici tam 02:30'da geldi. İnsanları bekletiyor olmak onlar için önemsiz. Arada geçen bir sürü konuşmaları, telefondakilerin bilgisizliklerini yazmıyorum daha. Sonuç olarak saat 04:00 civarı aracı servise götürebildik.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yol Yardım Hizmet Kusuru Yol Yardım Zamanlama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan T.
  23 Mayıs
  12:29

  Kahve ve çikolata göndermişsiniz, teşekkür ederim. Ama her seferinde bu durumlara düşeceğinize düzgün iş yapsanız daha iyi olur.
  Perşembe günü (dün) sorunun giderilip teslim edileceği söylenmişti. Hala bir geri dönüş yok. Çekici konusunda bir bilgilendirme yapmayıp saatlerce beklettiğiniz gibi şimdi de araç teslimi konusunda da yine bilgi vermiyorsunuz. Hatalarınız size hiç bir ders vermiyor anlaşılan.

 • 20 Mayıs
  14:33

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. TAN ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24