20 Mart #10253313

Volkswagen Tiguan Motor Suyu Eksiltme

Ben Balıkesir Edremit ilçesinde yaşayan ve 2011 model 2.0 tdı Tiguan kullanan bir müşterinizim. Aracımda 2016' nın ocak ayından itibaren meydana gelen motor suyu eksiltme problemi var. Yaşadığım şikayet aynen şudur: yaklaşık 2-2.5 ayda bir düzenli olarak sabah aracıma binip kontağı çevirdiğimde hararet ikaz ışığı yanar. Aracımdan inip motor kaputunu açıp baktığımda su haznesi tamamen boşalmış olur ve su eklemek suretiyle aracımı çalıştırıp işime giderim. Bu su eksiltme şikayeti nedeniyle Volkswagen yetkili servisi Edremit Yağcı Otomotiv'e 2016'nın ocak ayından beri defalarca müracaat ettim. Her seferinde bana türlü teknik ayrıntılar anlatılıp yok basınç tuttuk yok şu parçayı değiştirdik sorun yok dendi ve sürekli fatura kesildi.


Bende paşa paşa ödedim tabi ki. Şu an 20.03.2018 salı günü ve ben hala aynı şikayeti yaşıyorum. Ocak 2016'dan beri defalarca Edremit Yağcı Otomotiv'e müracaat etmeme ve bir sürü para harcamama rağmen aracımdaki arıza giderilmedi. Kusura bakmayın ama burada ya bir art niyet var. Her seferinde şikayetim devam ediyor diyorum basınç tuttuk yok bir kaçak denip saf yerine konup gönderiliyorum. Böyle bir şey olamaz bu konu ile ilgili Tüketici Hakları mahkemesine müracaatımı yapacağım.

Aytun 9.868 Okunma

Cevaplar

  • Volkswagen Temsilcisi20 Mart

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. T. le en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW Diyalog 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön