22 Aralık 2015
Yorum Yap
#4465029

Volkswagen Sonradan Park Sensörü Taktıramama

Sıfır 2015 golf comfortline aldım. Hazır bayide bulunan aracı aldım. Standart donanım ekstra paket yoktu ancak tercihim aracımda hız sabitleyici ve park sensörü' de olmasından yana. Park sensörü sonrada da takılabileceği iletildi bende aracı aldım. Ancak taktırmak istediğimde ve internet üzerinden biraz araştırmayla sonradan takılacak park sensörü fabrikada takılan ürünle aynı olmadığını öğrendi. Doğuş Otomotiv üretici firmanın yedek parça desteğinin Meta marka olan firmadan aldığını belirti ve bu konuda yapabilecekleri bir şey olmadıklarını iletti.
Firmaların yedek parça desteği almaları gayet normal ancak neden bu park sensörü birebir aynı özellikte olmadığını anlamış değilim.

Emrah 972 Okunma

Cevaplar

  • Emrah22 Aralık 2015

    Evet bunu yazımda da belirttim zaten ama acıklamanız benim için yeterli olmadı maalesef. Her ortamda da kabul edilmez olan bu durumu dile getirmee devam edeceğim. Sonradan aracımıza orijinal bir parcanın ekletilemeyip yerine farklı ürün onaylanıyor/kullanılıyor olması kabul edilemez.

  • Volkswagen Temsilcisi22 Aralık 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. EMRAH Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler