24 Aralık 2014

Volkswagen Servis Sorunumu Gidermedi

Aracım 1 hafta Vosmer alsancak bayiinde kaldı, cam sorunuyla ilgili ikinci kez bırakmıştım Doğuş oto sağ olsun 1 hafta ikame araç tahsis etti. Aracın camında inerken yapan titreme için hiçbir bulgu sorun yoktur denildi ve aracım teslim edildi. Danışman G*** umursamaz tripli halleri benim iyice sinirlerimi bozdu.

Araç 1 hafta orada yatmış tozlanmış sırf bana inat olsun diye arabayı yıkamadan tozlu pis şekilde teslim ettiler. Aracı sıfır aldığımda camda titreme ses yoktu şu an neden var? Kronik arıza deyip
geçtiler. Ben gidip tüketici mahkemesine şikayette bulundum. Servisin ve çalışanların ilgisizliğini artık kime havale edeceğimi bilmiyorum. Sorun çözülmedi.

Özçelik 2.741 Okunma

Cevaplar

  • Özçelik24 Aralık 2014

    Bilgi vermekle bir yere varılmıyor.Aracın sorunu çözülmedi bilgi neye yarıycak ??? Araba 1 hafta serviste tozlandı yattı sırf gıcıklık için yıkamadan teslim ettiler bunun cezasını kime vericeksiniz zorbalık mı yapılması gerekiyor işlerin yürümesi için ?

  • Volkswagen Temsilcisi24 Aralık 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. SERCAN Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön