04 Ekim
Yorum Yap
#10986412

Volkswagen Servis Sorunu!

34JDH** plakalı 35000 km Volkswagen Jetta aracımızın yaşadığı marş yaparken gelen ses dolayısı ile iyi niyet garantisinden faydalanmak için Edremit Yağcı’ya müracaatta bulunduk. Yağcı Oto Edremit'ten garanti sorumlusu Ş*** Hanım şahsıma telefondan önce fiyat olarak marş motoru ve volan değişimini 2300 TL dedi. Toplam masrafın %80 inini karşılayacaklarını söylediler. (iyi niyet kapsamında - ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz). Rakama itiraz edip tamamının karşılanmasını talep ettik ve Doğuş otoya kayıt açtırdık. Doğuş otomotivden Begüm isimli bir çalışanınız aradı.


Müşteri ben miyim, o mu anlayamadım. Gayet sakin konuşup derdimi anlatmaya çalışırken, çalışanınızın yüksek tondan bağırmalarına, azarlamalarına maruz kaldım. Bir hakaret yemediğimiz kaldı hanımefendiden. Kendisine sakin olmasını söylememe rağmen bağırmaları devam etti. Tarih 21 Eylül 2018 Saat:11:09.02626767600 numaralı telefondan arandım. Hanımefendi ile konuştuktan sonra servisin bana önceden çıkarttığı rakam 2300 TL'Den 2 saat sonra 3700 TL'ye çıktı.


Rakamda yanlışlık olduğunu söylediler. Bu fiyat Doğuş Oto'dan B*** isimli çalışanınız ile konuştuktan sonra yükselmiştir. Bu konunun araştırılmasını, bana bağıran çağıran yüksek tondan konuşan çalışanınızdan ve servisin fiyat değiştirmesinden şikayetçiyim. Bu konunun titizlikle araştırılmasını ve ses kayıtlarının dinlenmesini rica ediyorum.

Özgün 2.562 Okunma

Cevaplar

  • Özgün16 Ekim

    Kurum hala bir dönüş yapmıyor ve olayı ört bas etmede ısrar ediyor.

Ziyaretçi Yorumları