15 Nisan 2013 #1741809

Volkswagen Servis Aracın Sorununu Garanti Kapsamında Gidermiyor!

2004 model Caddy marka aracım var fakat aracımın hem iç kapı kolları hem cam açma düğmeleri hemde klima ve radyo düğmeleri inanılmaz derecede soyuldu. 9 yaşında araçta bu kadar yıpranma aracı sanki 90 yaşında gibi gösteriyor. Ama muhakkak şu da bir gerçek ki , çok yaşlı araçlarda bile bu tür ürün kusurlarına rastlanmıyor. Ayrıca ön kaput sol yan üst kısımlarında boya kabarmaları mevcut. Servise gittiğimde üretim hatası olduğunu tespit etmelerine ve garanti süresi dolmamasına (kaporta 10-12 yıl) rağmen sorunumu gidermiyorlar.

Faruk 768 Okunma

Cevaplar

 • Faruk13 Ağustos 2013

  Firma Yetkililerinedir Sitemim....Sadece aracı satıp, servis bakımları bitinceye kadarmış ilgi alaka. Yapılacak sonraki işlerde müşteriden para çıkacak herhangi bir durum söz konusu değilse maalesef başlarından sağmaya çalışıyorlar sizi. Ben diyorum ki burada fabrikasyon hatası var. Daha doğrusu onlar da bunu kabul ediyor. Peki bunun garantisi de bitmemiş. Daha siz neden yardımcı olmuyorsunuz?

 • Faruk05 Ağustos 2013

  Sadece aracı satıp, servis bakımları bitinceye kadarmış ilgi alaka. Yapılacak sonraki işlerde müşteriden para çıkacak herhangi bir durum söz konusu değilse maalesef başlarından sağmaya çalışıyorlar sizi. Ben diyorum ki burada fabrikasyon hatası var. Daha doğrusu onlar da bunu kabul ediyor. Peki bunun garantisi de bitmemiş. Daha siz neden yardımcı olmuyorsunuz? Özetle bunun tek cümleyle tarifi '' Öküz Altında Buzağı Aramak'' tır. Saygılarımla..

 • Faruk18 Nisan 2013

  Sayın vw yetkilisi, vermiş olduğunuz cevap beni hiç tatmin etmemiştir. Mümkünse bahsettiğiniz o cevabı burada açıklarmısınız.Eğer sakıncası yoksa. Zira ben sizden verdiğin cevabın yazılı bana tebliğini istedim. Hala göndermediniz. Saygılarımla Faruk Arıkan

 • Volkswagen Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ARIKAN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön