07 Eylül 2013 #1999325

Volkswagen Servis Aracımı Kusurlu Teslim Etti!

31/08/2013 tarihinde Tamaş Volkswagen servise getirmiş olduğum aracımın genel bakım yapılması için servise bıraktım. Aracımda Lpg olduğundan bazı işlemlerin orada yapılamayacağı iletildi. Daha sonra değişmesi gereken parçalar için onay alındı.( Bu sürede ne tür işlem ve parça değişikliği yapıldığını e-posta bilgisi istedim defalarca gönderilmedi.)


Servis sorumlusunun her gün başka bir sorun daha iletmesi ve belirtilen zamanı aşan sürede teslimiyle birlikte aracımın koltuğunda yağ lekesi, kornasının çalışmaması, arka koltuğun ve ses sistemin darmadağın şekliyle tarafıma teslim edildi. Ayırca aracınızın Lpg deposu da burada diyerek bir kartvizit ile uğurladılar.

Ersin 763 Okunma

Cevaplar

  • Ersin10 Eylül 2013

    Volkswagen Tamaş Servisinin aracımı kusurlu ve lpg deposu takılmamış halde tesliminin üzerine 07/09/2013 Cumartesi tekrar servise gittigimde yeniden randevu alınması ve araç ile ilgilenen servis danışmanının o gün çalışmıyor olduğu için servise alınmayarak ilgilenilmeden geri çevirildim. Aynı gün Doğuş Otomotivi arayarak şikayetim üzerine yaklaşık 2 saat sonra Tamaş Müşteri Hizmetlerinden aranarak "...ne zaman müsaitsiniz. Aracınızı ne zaman getirebilirsiniz" diyerek tekrar servise alınması için bilgi istendi. 09/09/2013 Pazartesi aracı servise götürdüm şikayetim ve eksiklikler dinlendi ertesi gün hazır olacagı bilgisi verildi. 10/09/2013 saat 18.17 de Tamaş Müşteri Hizmetleri arayarak aracın hazır oldigu ancak 18.30 da servis kapandıgı için yarın teslim edileceği ayrıca kendileri dışarda bir serviste söktürdükleri ve orada bıraktıklatı Lpg deposununun takma ücreti olarak ayrıca 100 TL masraf çıkarılmakta. Nasıl bir hizmet, servis anlayışı, müşteri menmuniyetidir bu sadece masraf bildirimi ve" aracınızda .. şuda var bunu da yapalım mı?" dialogundan başka hiç bir bilgi yada (servis noktasında menmuniyetsizligimi dile getirmeme ragmen) menmuniyet için bir telefon edilmiyor, e-posta gönderilmiyor. Ancak distribütörlere ve üretici firmalara şikayet edildiginde aranılmakta. Tamaş; ekstra ekstra masraf, nezaketsiz ve saygısız tavırlar ile Volkawagen Servisine yakışmayan dimagımızı zorlayan servis.

  • Volkswagen Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Ersin Ç. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön