03 Şubat 2014 #2273122

Volkswagen Servis Aracıma Hasar Verdi

Aracım Volkswagen servisi Altur Otomotiv'de kaporta tamiratı gördü. Bu sırada arka tampon da sökülüp takılmıştı. Tamirattan sonra arka park sensörleri çalışmadı. Tekrar kontrol ettirdim. Bizimle alakalı değil sorun aracın beyninde dediler. Bunun üzerine aracımı başka bir yetkili servise götürdüm. Burada yapılan incelemede sorunun park sensörlerinde olduğu, Altur Otomotiv'de arka tamponun sökülüp takılması sırasında park sensörlerinin kırıldığı ortaya çıktı ve park sensörleri değiştirilerek arıza giderildi.


Bu tamirat için cebimden 770 TL ödeme yaptım. Doğuş Otomotiv'e de durumu bildirmeme ve defalarca aramama rağmen mağduriyetimin önlenmesi için hiçbir şey yapılmadı ve bana geri dönülmedi.

İsmail 396 Okunma

Cevaplar

  • İsmail03 Şubat 2014

    Doğuş Otomotiv daha önceki başvurum üzerine konuyu Altur Otomotiv'e sormuş ve arızanın aracın beyninden kaynaklandığı cevabını almış ve bunun üzerine benim talebimle ilgili işlem yapmamıştır. Ancak diğer yetkili servis tarafından arızanın aracın beyniyle ilgili olmadığı, Altur Otomotiv tarafından park sensörlerinin kırıldığı tespit edilmiş ve böylece Altur Otomotiv'in gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu ortaya çıkmıştır. Bunun üzerine durumu anlatarak Doğuş Otomotiv'e tekrar yaptığım başvurular üzerine hiçbir işlem yapılmamış ve mağduriyetim giderilmesi bir yana tarafıma cevap bile verilmemiştir.

  • Volkswagen Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. DEMİRASLAN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön