02 Ağustos 2017

Volkswagen Passat Highline Sunroof'ta Aşınma Ve Kol Dayamada Çatlak

Volkswagen Passat Highline 31.12.2016 yıllında aldım fakat 01.04.2017 yıllında trafiğe çıkan aracımı daha 2000 km bazı şikayetlerden dolayı ilime yakın olduğu için Volkswagen Erzurum servisine şikayetlerimi ve başvurumu yaptım 3 kez yaklaşık 1500 km işimi bırakıp servise sunroof, ta aşınma ve fitillerde yırtılma, arka tamponda her hangi bir dış etken olmadan boya çatlaması, ve kol dayama gözünün altında çatlak olduğundan dolayı Erzurum servisine götürdüm, sadece yaptıkları fotoğraf çekip genel merkezden onay bekleyin diye bilgi verip insanlarla dalga geçercesine işlem yapmadan yol verdikleri birçok müşteri tarafından dile getiriliyor aynısını bana da yaptılar tabi ki bu ne Doğuş Grubu'na ne de Volkswagen ailesine yakışmayan bir durum ailemde birçok Volkswagen marka araç mevcut, lakin bundan sonra hiçbir şekilde bu markayı düşünmüyorum, tabi ki hukuki yollara başvurumu yapacağım mağdur olmak çok kötü.

Levent 6.937 Okunma

Cevaplar

  • Levent09 Ağustos 2017

    Aracı aldığım Mart 2017 tarihi yani 3 ncü aydan sonra başvurumu Erzurum volkwagen Erz servisene yaptım ve 3 kez gittim 1500 km hem de, neden araçla ilgili problemlerim giderilmedi, ancak alay ediyorlar müşterilere, genel müdürlüğe fotograf çekip gönderdik deyip bizi her seferinde cevap bekliyoruz yapılacak onay bekliyoruz diye diye 4 ay oyaladılar, markanızın arkasında durun, aracı satarken garanti var sorun oluştuğunda neden bu garanti yok neden geçmiyor devreye, bu konun peşini bırakmam haklılık derecemi ve mağduriyetimin giderilmesi için Hukuki yollara başvurumu yapacağım.

  • Volkswagen Temsilcisi03 Ağustos 2017

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. T. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön