18 Mayıs 2016

Volkswagen Müşteriyi Kovmak!

16.05.2016 tarihinde Volkswagen Aydoğanlar Otomotiv'i arayarak aracıma hız sabitleyici taktırmak istediğimi söyledim onlarda bana şase no. sordular şase no. verdim. Aracımın hız sabitleyiciye uyumlu olmadığını söylediler ve bana servise gelerek kontrol etmemi istediler bende servise gittim nereden gittim keşke gitmeseydim resmen kovuldum.

Servise gittim resepsiyondaki bayan bana bugün kontrol edilemeyeceğini Cuma gününe randevu verip Cuma günü kontrol edileceğini söyledi, bende bana bugün gelin bir bakalım dediklerini söyledim ve bana dedi ki; "sen karşındaki bayanla nasıl konuşuyorsun? Ben senden kaç yaş büyüğüm" diyerek beni rencide etti. Bende senin müdürün nerede, müdürünle görüşeceğim dedim bana; "müdürüm şu an burada yok ve başka bir işiniz yoksa çıkar mısınız dışarı" dedi! Ben orada onun yaptığı saygısızlığı yapmamak için çıktım, fakat böyle bir servis olamaz resmen kovulduk!

Musa 885 Okunma

Cevaplar

  • Volkswagen Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ÖZDEMİROĞLU ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön