19 Ekim 2016 #6722815

Volkswagen Mağdur Ediyor

Aracımı 45000 km bakımı için 05.10.2016 tarihinde asıl servisine bıraktım. 18.10.2016 tarihinde bakım sonu almaya geldim. Aracımı dışarıda kirli (çamlarda kurumuş yaprak, yağmur lekesi) halde buldum. Yıkanması için 2-2.5 saat bekletileceğim söylendi bu yüzden yıkatmadım. Servise girmeden aracımda dikiz ayna sekronize kapanmıyor, vites geçişlerinde ses geliyor ikazlarım oldu. Kontrol ettiğimde bir değişiklik görmedim. Tüm bunlara yetkili servistir limit dahilinde diyorlarsa bildikleri vardır diye düşündüm. Taki aracımı çalıştırıp ana ekranda arıza hata ikazı görene kadar bu ne diye sorduğumda bir kontrol edelim dediler. Arıza var yarın gelip alabilirsiniz diyerek aracımı tekrar bakıma aldılar. Böyle servis bakımı mı olur? Araç bana teslim edilmeden kontrol edilmiyor mu? Sözde servis bakımlarına güvenip yola çıkıyoruz. Bakımların tam ve eksiksiz olduğuna inancım azaldı. Sağlam giren araba arızalı çıkıyor.

Vahit 1.758 Okunma

Cevaplar

 • Vahit12 Aralık 2016

  Aslında cevap bile yazmak istemedim ama sonuçta okuyan insanlar var. Arkadaşlar Volkswagen bölge sorumlusu olduğunu söyleyen hanımefendi aradı. Yüksek sesli bir konuşma oldu. Onlara bu şekilde konuşma hakkını sanırım Volkwagenin ülkemizde çok satmasının vermiş olduğu bir özgüven veriyor. Takibini yapacağını müşteri memnuniyeti en önemli vizyonumuz gibi kalıplaşmış cümleler söyledi ama su an kadar bir dönüş olmadı. Neyse ertesi gün asilden aracımı almaya gittim. Aracım yıkanmıştı. Test sürüşü yapmışlar 20 TL yakıt doldurmuşlar onun parasını istediler. Kısacacı sadece şikayetimi kamuoyuyla paylaşmış oldum sanırım.

 • Vahit19 Ekim 2016

  Hali hazırda hala sayın yetkililerinin konuyla ilgili dönüş yapmasını bekliyorum.

 • Vahit19 Ekim 2016

  Konuyla ilgili sikayetvar bilişim a. ş. Ye teşekkür etmek isterim. Volkwagenin 7/24 şikayet öneri destek adı altında şikayetimi iletmek istediğimde "şu an da hizmet sağlayamıyoruz. Sabah saat 08:00 itibarı ile ulaşabilirsiniz. Anlayısınız için teşekkürler. " şeklinde cevap verdiler. Sayenizde Volkswagen Doğus oto yetkileri şirketimi derhal işleme aldı. Dönüş yapmalarını bekliyorum.

 • Vahit19 Ekim 2016

  Sayın yetkili konuyla ilgili arayıp bilgi aldı. Kısa süre içinde dönüş yapacaklarını söyledi. Yeni vizyonu Mach 18 kapsamında "Müşteri memnuniyetinde liderlik "olan Volkswagen doğuş otonun sorunun çözümüne yönelik tutumunu ve reaksiyonunu merakla bekliyorum.

 • Volkswagen Temsilcisi19 Ekim 2016

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. A. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön