14 Kasım
Yorum Yap
#11147372

Volkswagen Garantili Araç DSG Arızası Ve Doğuş'un Tutumu

Volkswagen Polo marka aracım 67500 km de DSG şanzıman bozuldu ve aracı çekiciyle Bahadır Oto Trabzon'a kaldırdık. İlk telefonda görüştüğüm firma çalışanı aracın garantisi 2018 Aralık ayı sonunda biteceğini aracın garanti kapsamında yapılacağını beyan etti. Daha sonra servis çalışanı bir hanım beni arayarak aracın garanti kapsamında olmasına rağmen garanti dışı olduğunu bunun sebebininde bakımlardan 1 tanesinin farklı bir yerde yapılmasından kaynaklı olduğunu beyan etti.


Kendisine bu bakımda hava polen filtreleri gibi araç için çok önem sarf malzemelerin değiştiğini bunun şanzımanla ne alakası olduğunu sordum. Defalarca Doğuş Oto ile görüştük, ancak uzatılmış garanti parasını çatır çatır alırken aracı garantiye sokmadılar.


Ben aracı kendilerinden aldım, yapmadıkları araca 373 TL fatura kestiler, onu da ödedim, aracı dışarıda yaptırıyorum, Tüketici Mahkemesi'ne başvurumu da 19 Kasım'da yapıyor olacağım. Garantili araca garanti vermiyorlar bahaneler üretip. Elimizde 4 tane daha var hepsini elden çıkarıp artık Volkswagen, A***,S*** gibi araçları tercih etmeyeceğiz.

Emrah 7.005 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler