06 Ağustos 2015

Volkswagen Eksik Tespit!

Jetta marka aracıma hırsız girmesi sonucu arabamı Volswagen Bakırköy tamaş yetkili servisine getirdim. Aracımda hasarla ilgili eksik tespitler yapıldı, kapı döşemesi, arka koltuk kılıfı gibi. Hırsızın camı kırarak içeri girmesi sırasında koltuğun üzerine dökülen camlara basarak geçmesi sonucu koltuk kılıfında küçük kılcal yırtıklar oluşmuş. Bu yırtıklar farkedilmemiş. Buraya kadar yapılan hatalar insanlık halidir normal karşılanabilir telafisi servis tarafından sağlandığı sürece. Ancak bu eksik tespitleri kendilerine ilettikten sonraki tamam dosya açıyoruz, belgeyi size göndereceğiz sigorta tekrar açılacak yarın öbür gün 3 aydır bekliyorum. Tam bir yalan rüzgarı oyalamaca.

Sinan 2.325 Okunma

Cevaplar

  • Sinan10 Ağustos 2015

    Wolkswagen müşterisini korumuyor. Aracımda oluşan hasarın hırsızlık esnasında cam kesiğindenmi sigara yanığındanmı, görmeden kesip atan İstanbul tamaş yetkili servisi lehine karar veriyor. Bu nasıl anlayıştır bulunduğum bölgedeki bir bayiye belirtilen bir yere expertis göndererek bakmıyorlar aracıma. Ayrıca Kdz Ereğli deki Yazıcıoğlu Wolkswagen yetkili servisi aracımda oluşan hasarın kesinlikle hırsızlık esnasında kırılan camlardan dolayı olduğunu söylüyor. Wolkswagen servisleri hakkında çok şikayet okurdum ama inanasım gelmezdi, ama başa gelince anlaşılıyor. Bu saatten sonra Wolkswagen değil Wolkswagen gurubu adı altındaki hiçbir araca binmem bana ders okuyana nasihat olsun.

  • Volkswagen Temsilcisi08 Ağustos 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. SİNAN Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön