09 Ekim
#12746648

Volkswagen Doğuş Oto Çankaya Servis Randevu Sorunu

Doğuş Oto Çankaya servis gerçekten çok amatör kabul elemanlarından oluşmuş. Geçtiğimiz hafta 87000 km civarındaki Volkswagen Golf 2013 model arabamı bakıma götürmek için 8 Ekim 2019 saat 09:00'a randevu aldım. Çayyolu'nda oturduğum için 10 dakika kadar geç kaldım. Ama yine de her yarım saatte bir randevu oluşturulduğu için 10 dakikanın çok önemli olmadığını düşündüm. Kabuldeki iki kadın arkadaş servis görevlisi Ç*** hanımın müşterisi olduğunu aşağıdaki bekleme salonunda beklememi söylediler. Aşağıda yaklaşık 15-20 dakika bekledim, telefonla sordurdum saat 8:30 randevusuyla ilgileniyormuş Ç*** hanım. Tamam dedim bir süre sonra nihayet aradılar ve gelsin dediler. Çıktım yukarı bir usta "motor arızası ikazı sizde mi" diye sordu. Hayır dedim bakım için geldim. Yani ustaya bile yanlış bilgi vermiş bankodaki iki eleman. Ç*** hanıma yönlendirdiler tekrar ona kendimi tanıttım 9:00 randevusu dedim. Ben 9:30'u aldım şimdi, geç kaldınız dedi. Beynimden vurulmuşa döndüm. Beni aşağı gönderdiler sonra da benim hakkım olan zamanda 8:30 randevusunun işini hallettiler, sonrasında da beni atlayıp 9:30 randevusunu aldılar.


Ç*** hanıma sıranın bende olduğunu tekrar belirttim "sizi şikayet edeceğim" dedim. Tekrar bankodaki iki kadın arkadaşa beni almadıklarını söyledim üstelik 9:10'da geldim dedim. Karşımdaki kadın görevli saygısızca 9:17'de gelmişsiniz dedi. Sonuçta anladım ki bankoda iki görevli Ç*** hanımla hiç görüşmemiş ve çok lakayıt işine hiç yakışmayan şekilde beni mağdur ettiler. Sonuç olarak bakım yaptırmadan oradan ayrıldım. Bundan sonra da Doğuş Oto servislerinde bakım yaptırmamaya karar verdim. Zaten 1 TL'ye mal olacak bakıma 3 TL ödüyoruz.


Daha sonra Doğuş Oto'nun şikayet bölümünü aradım oradaki görevli, şikayet bölümündeki arkadaş toplantıda telefonunuzu verin biz sizi arayalım dedi. Yaklaşık 3 saat geçti dönen olmadı. Bu kadar kötü bir işletmesi olan firmayla bundan sonra çalışmayacağımı buradan deklare ederim.

Cem Cem 1.598 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları