18 Ekim 2016 #6721207

Volkswagen Direksiyon Renk Atmasına firma Kayıtsız Kalıyor!

2013 model Passat aracım var. 75.000 km ve tüm bakımları yetkili serviste yapılmıştır. Aracımın direksiyonunun rengi yaklaşık 10.000 km önce attı. Doğuş'a e-mail attım. Yakındaki serviste tespit yatırdılar. (Tespit esnasında ustayı bile görmedim) tespit sonucunu kesin bir şey söylemeden elinizin ısısı yüksek olabilir, krem ve yüzük yıpratmış olabilir diye iyi niyet garantisini kapsamaz diye bildirdiler (Bu aracı 10.000 kişi kullanıyor sadece benim elim mi sıcak ya da ben mi yüzük takıyorum ki direksiyonda çizik ve yırtık yok).


Bu sonucu yazı olarak istedim ''veremiyoruz'' dediler. Kullanıcı hatasıysa bu kadar ürün ve markanıza güveniyorsanız neden yazı veremiyorsunuz? Doğuş'un umursamaz tavrı beni çok yordu. Bu işi maalesef Almanya ile çözmek zorunda kalacağım. Bu anlayıştaki firmalar Volkswagen markasını küçük düşürüyor. Diğer aracım farklı marka ve 100 000 km'de aynı ellerle kullanıyorum onda sorun yok!

Onur 5.201 Okunma

Cevaplar

  • Onur21 Ekim 2016

    Sayın Doğuş otomotiv Yaptığınız bilgilendirmeyi sebep ve detaylarıyla paylasir misiniz? Kullanıcının elini ve terini analiz ettirdiniz mi? Renk atmasını kullanıcı kaynaklı olarak değerlendiriyorsunuz bu değerlendirmenizi ispatlayabiliyor musunuz? Ayrıca Tüketici Mahkemesi firmadan söz konusu hasarın Red edildiğine dair belge istiyor bu belgeyi neden vermiyorsunuz? Ben kullanıcıyım ve yazdığınız gibi beni tatmin edici bir yanıtınız olmadı. Lütfen kullanıcıya bilgi verdik ilgileniyoruz imajı cizmeyiniz. Hukuksal olarak hakkımı arayabilmem için lütfen yazılı olarak dönüş yapınız.

  • Volkswagen Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. Ökde ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön