16 Eylül 2017

Volkswagen Denizli Batı Çok Kötü!

Volkswagen Denizli Batı bayisi müşteriye nasıl davranılmasını maalesef öğrenmemişler. Ne satış elemanı ne de satış müdürü santral hele tam bir hüsran. Araba almak için aradım. 2 sefer hattan atıldım sonra satış eleman ile görüşebildim. Fiyat teklifi verdi.Ertesi gün sat 9.30'da satış müdürünü aramak istedim. O santraldaki bayana ilettim. 4 saat sonra tekrar aradım çünkü arayan soran yoktu. Saat 13.00'te satış müdürü aradı sonunda.Ben kim oluyorum da öyle satış müdürünü arıyorum da saydı durdu. Orada bir dur dedim siz şu an da Doğuş Grubu temsil ediyorsunuz ben bir müşteriyim ve bir satış müdürü müşteriye öyle konuşamaz bunu bir bilin dedim! Ben size hakaret etmedim sizden bir fiyat teklifi rica edecektim dedim! Ama siz bana saydınız durdunuz.Ben sizin çalışanlardan değilim dedim.Toparlamaya çalıştı.Fiyat teklifi gelmedi. Gelmesin de artık!

Hakan 1.317 Okunma

Cevaplar

  • Hakan18 Eylül 2017

    Volkswagen Doğuş grubun dan bir bayan aradı... Tavrı aynı sanki ben Elemanıyım gibi konuşmalar, haklısınız hata bizde neden Volkswagen alıyor uz ki? Siz bu günleri ararsınız... Müşteriye nasıl davran mayı öğren in!

  • Volkswagen Temsilcisi16 Eylül 2017

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön