14 Nisan 2016

Volkswagen Aynı Model ve Versiyondaki Araçlarda Farklı Donanım Uygulamaları...

Ağustos 2015'de almış olduğum Golf 7 Highline aracımda Doğuş Oto'nun bildirdiği 2015-21. hafta sonrası üretilen araçlarda App Connect uyumludur bildirisine rağmen, uygulama aktif edilememektedir. Bununla ilgili bize yaptıkları dönüşlerde maalesef sizin aracınızın versiyonu buna uygun değil sizde uygulanamaz gibi basit ve insanları aman seninle mi uğraşacağım tavrıyla geçiştirmektedirler. Bana aracın satışı esnasında satış temsilcisinin taahhütte bulunmadığı gibi komik bir bahaneyle gelmekteler. Koskoca Doğuş Oto kendi yayınladığı ve şubelerine gönderdiği bildiriyi inkar etmekte ve bizleri mağdur etmekte. Binlerce TL kazandığınız müşterilerinizle ilişkinizi düzeltmek yerine bizi geçiştirmeyi muamelesini daha uygun buluyorsunuz. Bende oluşturduğunuz algı bir daha Volkswagen ve grubuna hatta ve hatta Doğuş Grubuna ait hiçbir markaya yaklaşmamam.

Arif 1.029 Okunma

Cevaplar

  • Arif26 Mayıs 2016

    1,5 aylık bir süreç geçmesine rağmen hala cevap verilmemektedir. Üstelik bizim haklılığımızı ortaya dökercesine bu uygulamanın artık geri görüş kamerası ile opsiyon olduğunu kataloglarında belirtmişlerdir. Sayemizde bilmedikleri bir konuda aydınlandılar. Yazıklar olsun Doğuş Oto, yazıklar olsun sizin müşteri memnuniyeti ve satış politikanıza.

  • Arif10 Mayıs 2016

    Görüldüğü üzere firma 14 Nisan'dan bu yana cevap vermek zahmetine bile girmedi. Kendilerince haklı sebepleri var ne de olsa biz taahhüt etmedik. Broşür resimleri, merkezden bayilere gönderilen yazılar, satış temsilcilerinin verdikleri cevaplar hepsi haklılığımızın kanıtı ama işi yokuşa sürmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Doğuş Otoya da bu yakışır zaten.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön