24 Temmuz 2017

Volkswagen Aracın Yaşı Büyük Diye İyi Niyet Garantisi Uygulamıyor

2007 model Jetta aracım mekatronik arıza verdi. Yetkili servis aracın yaşının büyük olmasından dolayı iyi niyet garantisinin uygulanamayacağı söyledi. Şikayetçiyim sonuçta bu aracı da Volkswagen üretti. Sorunun çözülmesini ve aracımın makul bir fiyata yetkili serviste tamir edilmesini istiyorum. Yetkili kişilerin sorunun çözümü noktasında gerekli gayreti göstermelerini bekliyorum.

Rıdvan 4.744 Okunma

Cevaplar

 • Rıdvan23 Ağustos 2017

  Doğuş Oto benim şikayetimin giderilmesi için bir adım bile atılmadı. En iyi reklamı halk yapar ve ben konuştuğum herkese Volkswagen Türkiye' nin bu umursamazlığını ve insanları mağdur edişini anlatıp insanları bu markanın araçlarında oluşan problemin çözümünde yetersiz olduğunu ve sorunlarını kabul etmediğini bu yüzden mağdur olacağınızı bilmeleri gerektiğini söyleyeceğim. Zaten bu siteden de anlaşılacağı üzere benim gibi Volkswagen tarafından mağdur edilen binlerce insan var. Bir daha Volkswagen mi asla!

 • Rıdvan04 Ağustos 2017

  Şikayetime cevap vereli 10 gün oldu ama mağduriyetimin giderilmesi için hiçbir şey yapılmadı. Türkiye de en çok satan otomobil markası olabilir ama müşteri memnuniyeti ve çözüm üretme konusunda aynı Başarı yok. Şikayet var çözüm yok. Sorun var gideren yok. Volkswagen otomatik şanzıman sorunu bilinen ve var olan birşey. Türkiye distribütörü neden bunu kabul etmek istemiyor. Neden insanlar bu sorun ile baş başa bırakılıyor. Firma bu sorunu kabul etmiş ve çözüm üretmek için çalışırken ülkemizde halen garantiniz yok ya da aracın yaşı büyük gibi bahanelerle müşteriler mağdur ediliyor. İnsanlar Volkswagen konforlu ve güvenli bir araç diyerek alıyor ama iş arıza konusunda çözüm üretmeye gelince aracı aldığımıza bin pişman oluyoruz.

 • Rıdvan24 Temmuz 2017

  Aracı götürdüğüm servis Erzincan Akkar servis.

 • Volkswagen Temsilcisi24 Temmuz 2017

  Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. S. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön