15 Nisan 2014
Yorum Yap
#2400139

Volkswagen Aracın Motor Arızasından Dolayı 2 Kere Söküldü

14/02/2013'de General Oto'dan sıfır km araç aldım. 15.000 bakımına götürdüm ve sonrasında bayiyi ziyaret ettim motorumun söküldüğünü motorundan yağ kaçırdığını beyan ettiler. Sonrasında halledildi aracımı aldım motor kısmı panayır yeri izole malzemeleri vs. Aracın motorunun işlem gördüğünü anlamak için usta olmaya gerek yok. Sonra her yerinden sesler gelmeye başladı. DSG'dir dediler geçiştirdiler.


30.000 bakımına götürdüm bıraktım sonuç bu seferde motorundan mazot kaçırıyormuş. Kullanım hatasımı dediğimde hayır deniyor. Fakat bu kadar işlem sonucu ikinci eldeki değer kaybı büyük bu ne olacak dediğimde Doğuş Grubu böyle bineceksiniz diyor. Aracın bire birini talep ediyorum. Volkswagen'i kınıyorum.

Tuğber Tuğber 3.090 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Tuğber19 Nisan 2014

  Hiçbir yaklaşımda bulunulmadı.. firma hiç ilgilenmedi.. sadece konuyla ılgılı bılgılendırme yazıldı vs dıye mesajlar atmayı bılıyorlar..

 • Tuğber17 Nisan 2014

  Firmanın şikayetlere verdiği cevap 695 şikayete 695 cevap ama çozum sayısı 28.. işte volkswagen almamak için gecerli 695 neden..

 • Tuğber16 Nisan 2014

  2 saat önce aracımı Tamaş'tan teslim aldım. İlgisi icin Tamaş Otomotiv Mehmet Ali Bey'e (sahibi) çok teşekkür ederim.. Yanlış anlaşılmasın Doğuş otomotivden hala şikayetçiyim ve bana karşı bir adım, iyi niyet göstergesi atılmadan da hep böyle kalacağım.. burada yazan sayın D. ile irtibata geçilmiştir vs. bunlara aldanmayın otomatik bir cevaptır. Doğuş oto'nun tutumunda değişen hiçbirşey yoktur, ilgisizler yardımcı olmak istemiyorlar. Çok kısa zamanda 400'e yakın kişi bunu okumuş. Birçok kullanıcı arkadaştan da destek mesajları alıyorum, insanlar kimin haklı kimin haksız olduğunu iyi ayırt ediyor. insanlara yardımcı olup benim yaşadığım sıkıntıları yaşamalarını engelleyebilir isem, ne mutlu bana..

 • Tuğber15 Nisan 2014

  Evet firma bilgilendirdi beni. kendileri aracımın garantisinin 10 ay sonra biteceğini sürekli sorun çıkartan motorun 10 ay daha taraflarından tamir edileceğini fakat 10 ay sonra, aracın değer kaybettiği yetmezmiş gibi sonrasında cebimden birsürü masraf cıkartacağını çok güzel bildirdi. Bunun kullanıcı hatası olmadığını bir şanssızlık olduğunu ve bu şanssızlığın bedelini benim ödemem gerektiğini davranışlarıyla çok güzel bildirdi.. Üstelik firma hiçbir şekilde yardımcı olmayıp, madem öyle şu kadar fark ile aracınızı sıfırlayalım, şu kadarı bizden bu kadarı sizden gibi, çağrısında bile bulunmadılar. konuyu kestirip attılar. Konu insan hakları mahkemesi ne taşınacaktır, avukatıma da gerekli yerlere müracatı için işlemlere başlamasını isteyeceğim.. Çevremdeki insanların da benim gibi mağdur edilmemesi için herkesi uyaracağım. İnsanlık ölmedi bizim canımız yandı insanların canı yanmasın..

 • Volkswagen Temsilcisi15 Nisan 2014

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. D. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler