07 Şubat 2014 #2281132

Volkswagen Aracımın İade Kararına Rağmen Sonuç Alamadım

Daha önceki şikayetim ile sıkıntımı gündeme getirmiştim. Şirket yetkilileri benimle görüştüklerini ve sıkıntıyı giderdikleri gibi bir cevap vermişler. Bu standart verilen cevaplardan. Benim problemimin çözümü için ilgilenmediler.


Ben hukuk davamı açtım ve 2 sene gibi bir sürede sonuçlandı. Mahkeme beni haklı buldu. Aracın iadesine ve paramın ödenmesine karar verdi. Bu arada araçla ilgili şikayetlerim hala devam ediyor. Turbosu değişmesi gerektiğini söylediler garantisi bittiği için benden % 30 ücretini istiyorlarmış. Bende kuruş vermem size dedim. Şuan mahkeme sonucunu temyize götürdüler.

Ömer 1.531 Okunma

Cevaplar

 • Ömer13 Ekim 2014

  mahkemeyi kazandım,temyize gittiler.temyiz de kararı bozmadı,aracı iade almak zorunda kaldılar.bende paramı icra yoluyla tahsil ettim.adalet yerini buldu 2-3 sene gibi zamanımı aldılar ama sonunda haklı olduğumu ıspatladım MUTLUYUM :))

 • Ömer21 Şubat 2014

  müşteri bunların gözünde yolunacak bir kaz,müşteriye verilen önem ve müşteri memnuniyeti sıfırın altında eksi sıfır ...

 • Ömer09 Şubat 2014

  ben müşteriniz olarak müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi haziran 2008 den beri yaşıyorum bizzat.araç ile ilgili teknik şikayet yapıyorum sizin müşteri hizmetlerinizden aranıyorum ve bana aracın ticari olduğu bu araçta binek yani taksi konforu aramamam gerektiği gibi bir cevap veriliyor.ben de bu konuşmaya istinaden o değerli personelinize şikayetimin konforla ilgi olmadığını teknik sıkıntı olduğunu anlatmaya çalışmama rağmen o anlamamakta bende anlatmakta ısrarlı oldum.en sonun da bunu sineye çekip bu aracı bu şekilde kullanmam gerektiği izlenimi verildiği için TÜKETİCİ HAKLARI MAHKEMESİNE başvuru yaptım.2 seneye yakın bir sürede sonuca ulaştım.sizin o çok değerli satış kurumlarınız yada bayiniz işi hala yokuşa sürüp temyize gitti.gayet en doğal hakkıdır gidebilir.beni bu kadar uğraştırdğınız için markanıza firmanıza karşı olan sevgim bir arttı bir arttı ki bunu ne ben anlatabilirim ne de siz anlayabilirsiniz.hani derler ya ANLATILMAZ YAŞANIR bu durum böyle bir şey işte.bana bu hazzı yaşattığınız ve hayatımdan wolksvagen markasını çıkarttığınız için sizlere çok çok teşekkür eder saygılar sunarım...

 • Volkswagen Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Keskin ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön