25 Nisan 2014

Volkswagen Aracımın DSG Şanzımanı Arızalı

7 ileri DSg şanzıman Volkswagen golf aracımda kalkışlarda titreme sorunu var. Bu sorun Dsg şanzımanın kronik sorunu ve gizli kusur olduğuna dair pek çok mahkeme kararı var ve internette bu dertten muzdarip yüzlerce insan mevcut. Google'da aratınca bile bir ton şikayet çıkıyor. Firma bu kusurunu örtmek için iyi niyet garantisi adı altında sorunu gideriyor.


Tabi 20-30 bin km sonra sorun tekrarlıyor. Bu durumu yetkili servis bile kabul ediyor. Çinde 380000 araç toplatılmış bu yüzden. İnternette haberleri mevcut. Ancak Doğuş oto benim aracıma iyi niyet garantisi uygulamadı. Sadece hasarın yüzde atmışını karşılayacaklarını söylediler. Dava açmaya hazırlanıyorum. Bir daha Volkswagen grubunun önünden geçmem.

Barış 3.096 Okunma

Cevaplar

  • Barış25 Nisan 2014

    Evet vw firması hatasını düzeltmektense burada kopyala yapıştır yaparak herkese aynı standart cevapları veriyor. Sorunum çözülmedi. Vw hatalı ürettiği bu teknolojiyi insanlara satmaya devam ediyor. Çinde insanlar bize göre çok daha iyi hak arıyorlar sanırım.

  • Volkswagen Temsilcisi25 Nisan 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. AKYURT ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön