18 Şubat 2013 #1639521

Volkswagen Aracımın Dikiz Aynası Kırıldı!

26.09.2012 yılında almış olduğum transporter dikiz aynaları 2010 model ve üst modellerde bilindiği gibi yukarı doğru kapanmaktadır ve tek taraflıdır, dolayısıyla en ufak bir darbede çok basit bir şekilde kırılmaktadır. Dış plastik zarar görmezken içindeki metal parça kırıldı bunun herhangi bir tarafa esneme payı yok ben bunu tamamen mühendislik hatası olarak değerlendirmekteyim. Bununla ilgili başka araçlarda yapmış olduğum araştırmaya göre yukarı doğru olan dikiz aynalarında önde ve arkaya esneme payı vardır dolayısı ile darbeye duyarlıdır. Doğuş gurubuyla yapmış olduğum görüşmede yardımcı olunmadı ücretli yaptırdım günümüzde bu tür vakalarla sıkça karşılaşmak mümkün bu kadar basit kırılmamalı.

Cevat 496 Okunma

Cevaplar

  • Cevat18 Şubat 2013

    BEN GALİBA NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLATAMADIM ÇOK BASİT SEBEPLERDEN DOLAYI SÜREKLİ KIRILAN BİR AYNADAN BAS EDİYORUM BU ARACIN AYNASIN BENMI TASARLADIM ÜSTÜNÜZE ALINMIYORSUNUZ VE BİRDE ALAKASIZ DAVRANIYORSUNUZ BİRDE DALGA GEÇER GİBİ BİLGİLENDİRİLMİŞTİR, DİYORSUNUZ SİZİN BİLGİLENDİRMENİZ BİZ BU ARACIN ÜRETICISI DEĞİLİZ SATICISIYIZ DEDİNİZ DOLAYISIYLA SATTIĞINIZ ARACIN ARKASINDA DURMUYORSUNUZ BENMİ SZE İŞİNİZİ ÖĞRETECEM ARAYIN FİRMASINI GÖRÜŞÜN BEN SÜREKLİ PARA ÖDEMEK ZORUNDA DEĞİLİM BÖYLE BİR AYNAYA 2010 MODEL ALTI TRANSPORTER,LARDA BÖYLE BİR SORUN YOKTU (HİSTAŞ AŞ.) OLARAK GİRİN BAKIN KAÇ ADET ALMİŞİZ KULANMİŞİZ WOLSVAGEN OLARAK SİZ AKILLISINIZ BEN GERİZEKALIMIYIM UĞRAŞAYIM BU KADAR 2010 MODEL ÜSTÜ TRANSPORTERLERİN AYNALARI KESİNLİKLE KUSURLUDUR İSTANBUL İÇİNDE ŞU ANA KADAR 8 KİŞIYLE KARŞILAŞTIM BU ŞİKAYETİ OLAN.. SİZDEN İSTEĞİM AYNALARIN ÖNE VE ARKAYA KATLANIYO OLMASI GEREKİR FİRMAYLA GÖRÜŞÜN SİSTEMİ DEĞİŞTİRSİNLER BİZ PARAYI ÇÖPTEN TOPLAMIYORUZ FİRMAYA GİDİP KENDİMİZMİ DERMİMİZİ ANLATALIM ( MART 14 2013 ALMANYADA OLUCAM ALMAN FİRMALARIYLA BİZDE ÇALİŞİYORUZ)

  • Volkswagen Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn.Gülçiçek ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön