25 Şubat 2014

Volkswagen Aracım Hatalı Üretilmiş

Polo GTI aracımda aldığımdan bu yana 1 kez turbo, 2 kez kavrama, 1 kez komple şanzıman ve motor değişimi yapıldı. 2 yaşındaki bir aracın bu kadar sorun çıkarmasından dolayı Volkswagen'den yeni bir araç talep ettim. Buna karşılık aracımı satılması için DOD'a bırakabileceğimi, ancak bunun da garantisi olmadığını söylediler.

En son kavrama değişimi için servise bıraktığımda aracımla kaza yaptılar. Önce serviste olmadığını iddia ettiler ancak kamera kaydı istemem üzerine hatalarını kabul edip, aracı onarıp teslim ettiler. Bu kadar mağdur edilmemin üstüne sorunum da çözülmedi. Volkswagen'e güvenip araç aldığım için çok pişmanım, nasıl olsa çok araç satıyoruz diye düşünüp sorunlu araç sattıklarını kabul etmiyorlar.

Deniz 827 Okunma

Cevaplar

  • Deniz15 Nisan 2014

    Sorunumu çözmek adına hiç bir girişimde bulunmadıkları gibi yüz yüze görüşmelerimizde de ciddiye almadılar.

  • Deniz25 Şubat 2014

    Hangi görüşmemiz dod' a aracımı çok düşük bir fiyata satmamı teklif ettiğiniz mi? Kabul edin hatalı araç sattığınızı ve sattığınız aracın arkasında durun. Bir daha VW mi ASLA ne kendime ne yakınlarıma. Bunları okuyanlara mesajım; dsg'nin sorunları bitmek bilmiyor, tsi motorun sorunları bitmek bilmiyor. Bu olayı tüketici mahkemesine de taşıyacağım.

  • Volkswagen Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Aydın ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön