08 Mayıs 2013 #1786381

Volkswagen Aracım Arızalı!

2013 yılında aracımın sorunları hala devam etmesi üzerine. 20.03.2013 tarihinde aracımın şanzımanı sökülüp çoklu kavrama değiştirildi. Fakat kalkışlarda vites değişiminde vuruntu, vites düşüşlerinde aşırı sert yığılma, titreyerek yavaşlama sorunu üzerine 02.05.2013 tarihinde Erel otomotive gidilmesi üzerine yetkili kişi araçta sorun olmadığı ve bu sorunların normal olduğunu söylemiştir. Bu araçların çalışma sistemi böyle olduğu tarafıma bildirilmiştir. Lakin aracımın 20.03.2013 tarihinde mevcut sorunlar giderildikten sonra böyle bir çalışma sistemi yoktu. Ben bu çelişkili cevaplara anlam bulamıyorum. Wolkswagen sorunlu araçların çalışma sistemi böyle diyerek mi çözüm buluyor.

Mümtaz 1.208 Okunma

Cevaplar

  • Mümtaz23 Mayıs 2013

    Volkswagen Türkiye bölge müdürü Yıldıray Meteris şahsımı rekor yetkili servise yönlendirdi. Yapılan testler sonucunda müşteri temsilcisi Tuba hanım, konunun volkswagen teknik heyet tarafından incelenmesi gerektiğini söyledi. Fakat tarafıma bu konu ile ilğili bir dönüş hala yapılmadı. Fakat Almanya volkswagene yaptığım şikayet üzerine tarafıma İlker Nazan Bey tarafından dönüş yapıldı. Aracımın iyi niyet garantisi dolduğu ve hiçbir garantinin söz konusu olmadığı tarafıma bildirildi. Fakat 3 ay önce müşteri memnuniyeti için çoklu kavramayı değiştirirken garantinin bitmesi söz konusu değildi vede aracımda sorun olmadığını söyleyen volkswagen türkiye bugün ise hiçbir garantinin olmadığı çıkacak arzanın bedelinin tarafımca ödenerek çözülleceği tarafıma bildirildi. Servisler gibi volkswagen türkiyeninde ifadelerinde çelişki söz konusu, yetkili servisleri bir problem olmadığını savunurken bugün ilker bey çıkacak arızanın bedelinin benim ödeyeceğimi belirterek volkswagen türkiye adına benle pazarlık yapıyor.

  • Mümtaz09 Mayıs 2013

    Lakin kısa süre olarak tabir edilen zaman ne kadarlık bir süre. Benim aracımın şanzıman parça garantisinin bitmesine yaklaşık 33 gün var. 33 gün sonra tarafıma dönülüp beyfendi haklısınız tesbitleriniz doğru fakat şanzıman parça garanti süreniz doldu demessiniz inşallah. Tarafıma kısa sürede sorunlarımla ilğili bir servis ve randevu tarihi verilmediği takdirde. Bende kısa sürede almanya wolksvagene şikayetimi Almanya Cassel deki akrabalarım vasıtasıyla ileteceğim.

  • Volkswagen Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. BİRİNCİ ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön